PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 653
oceny
7,3 10 1 30653
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

Chyba nie widziałem filmu, a widziałem wiele, który by mnie tak wymęczył..
10/10 za znęcanie się nad widzem, 1/10 za całokształt.
Chcę o nim jaknajszybciej zapomnieć.

ocenił(a) film na 9
Andreas0701

Co Ty piszesz Andreasie? Film ukazuje jeden z największych ówczesnych problemów w sposób znakomity. Daje nam odczuć ,że wszyscy w tym tkwimy po uszy i nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić gdyż to już dawno wymknęło się z pod kontroli. Jeszcze jak nagrany. Nie lubisz skomplikowanie przedstawionych fabuł, nie podanych na tak zwanej tacy?

ocenił(a) film na 9
djrav77

tylko się pod tym podpisuje, bo własnie znów go obejrzałam po kilku latach
to jest okropne, ten film aż 'boli' i to ze jest meczący tylko wpływa na jego korzyść.. straszny temat nie do ogarnięcia, Soderberghowi się udało, ale światu się nie uda, bo tu jak z hydrą - obetniesz jeden łeb i wyrastają dwa lub trzy nowe..

Andreas0701

Widocznie jednak mało widziałeś. Polecam filmy Kurosawy, Bergmana, Kieślowskiego... A w szczególności "Ran", "Persona", "Amator". Mogę podać wiele innych tytułów filmów "męczących" - "Oldboy", "Łowca jeleni", "Babel", "Melancholia", "Musimy porozmawiać o Kevinie", "Wstręt", "Przerwana lekcja muzyki", "Motyl i skafander", "Między piekłem a niebem" oraz wiele, wiele innych których nie powinieneś oglądać (żebyś nie musiał się męczyć). Każdy ma prawo do własnego gustu, ale nie pisz, proszę, o sobie jakbyś był wielkim znawcą kina, który widział już wiele.

ocenił(a) film na 3
Pablo_28

Pablo_28, serce ty moje; dokładnie tak jak piszesz: " Każdy ma prawo do własnego gustu".
No i dalej, do ciebie: " nie pisz, proszę, o sobie jakbyś był wielkim znawcą kina, który widział już wiele."

Andreas0701

Ależ mój przyjacielu, ja widziałem mało! A mimo to potrafię wymienić wiele tytułu równie, albo nawet i bardziej "męczących" niż "Traffic". Filmów mamy od groma i niech każdy wybierze sobie to, co dla siebie uważa za najlepsze. Nie wiem tylko po co krytykować jakiś film (który w dodatku jest świetną produkcją z dobrymi aktorami i rewelacyjną fabułą) i wystawiać mu miażdżącą opinię, tylko dlatego, że nie trafił w nasz gust.

ocenił(a) film na 3
Pablo_28

O!
I tu się z Tobą zgadzam:)
Po prostu mnie wymęczył ten Trafic, i cóż na to poradzę. Napisałem prawdę, "podzieliłem się" tylko moim odczuciem;)
Polubiłem cię, Pablo:)

Andreas0701

Oj tam... Jeszcze mnie znienawidzisz ;)

użytkownik usunięty
Pablo_28

Przyznaj, nie zrozumiałeś filmu. Albo może i zrozumiałeś. Ale dawno nauczyłam się, że o gustach się nie dyskutuje. Nadal, nie mogę zrozumieć, dlaczego ktoś nie lubi tego, co ja uważam za arcydzieło. |:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones