PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 645
ocen
7,3 10 1 30645
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

Nie wciągnął mnie

użytkownik usunięty

Niby dobry, niby ciekawy pomysł, fajni aktorzy... ale jakoś mnie nie porwał a przez to, że strasznie długi, w pewnym momencie czekałam już końca.
Gdyby go trochę skrócić i bardziej ,,skondensować'' byłby duzo lepszy a tak mocna 6, jak dla mnie.

ocenił(a) film na 10

Proszę Cię, film za długi? Czy można ukazać tyle treści i realizmu w jeszcze bardziej skondensowanym obrazie? Jak można w ogóle oceniać film po jego długości? Dogville trwa 3h ale oceniłaś go na 10. Trochę konsekwencji i więcej merytoryki proszę.

użytkownik usunięty
kampus7

''Dogville'' mi się nie dłużył ani przez moment.

ocenił(a) film na 8
kampus7

Tak patrzę po tematach i opiniach innych użytkowników i wychodzi na to, że Traffic niewielu osobom przypadł do gustu. Dziwna rzecz. Film jest brutalnie szczery, autentyczny i nie pozwala oderwać się od ekranu. Swoje robi też montaż, a większość narzeka na dłużyzny i nudę. Nie wiem czym to jest spowodowane. Widziałem już 2 razy, a mam ochotę obejrzeć go jeszcze wielokrotnie.

ocenił(a) film na 6

Też nie byłem usatysfakcjonowany po oglądnięciu filmu- a oglądałem w najwyższej jakości na Blureju :)/// Czegoś w nim brakuje, nie wiem do końca czego ale maksymalnie 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones