PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 661
ocen
7,3 10 1 30661
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

Za co tyle nagród...

ocenił(a) film na 7

Film zacząłem oglądac pewnego wieczoru.. Tematyka, gatunek, czy też obsada mogły zapowiadać coś naprawde wciągającego. Niestety-film jak dla mnie nie jest rewelacyjny, raczej przeciętny. Po godzince dałem sobie spokój, bo byłem już zmęczony (pomyślałem, że dlatego może mi się średnio podobał). Nastepnego dnia kończyłem oglądac z podobnymi odczuciami... Moje zdziwinie spotęgowała liczba nagród jakie ten film zebrał. Zaznaczyłem "chcę obejrzec ponownie".. może przy drugim seansie docenię jak "świetny" to film :]

marfnt2

To bardzo dobry film. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
dia8el

To ciekawie zrealizowany filmowy eksperyment, ale jakoś mnie nie wciągnął. Niby doceniam orginalność i podejście do tematu, tematyka też była interesująca i dobrze pokazana (kartele, detaliści, młodzież biorąca to gó... i ludzie próbujący z tym walczyć). Jednak fabuła jakoś mnie nie wciągnęła (zbyt przewidywalna), a reportażowa forma sprawiła, że oglądałam jakby z boku, nie angażując się kompletnie.

ocenił(a) film na 7
necia_heller

miałem dokładnie tak samo :]

necia_heller

Ja obejrzałem całość dopiero za trzecim odejściem. Wszystko dobrze zrealizowane, świetna gra aktorów, ciekawa tematyka, ale film strasznie mnie nudził.

matimat17

"tyle nagród" - jak dla mnie powinien zdobyć Oscara za najlepszy film (którego otrzymał Gladiator), film jest realistyczny i problemowy, do tego genialnie nakręcony, zagrany i daje mocno do myślenia - wszystkie nagrody zasłużone

ocenił(a) film na 9
marfnt2

Dopiero teraz mialam PRZYJEMNOSC ogladnac ten film. Rozumiem ze niektorym moze sie niepodobac- nie jest to film ,,grzeczny,, tzn.caly montaz filmu to eksperyment.Przypisanie 3 kolorow 3 historiom, ujecia robione chyba kamera bez statywu (nie jestem specem w tej materii) Jednemu sie to podoba innemu nie.Z filmami jest jak z ksiazkami- do niektorych trzeba dorosnac.Na mnie zrobil wielkie wrazenie-aktorstwo i muzyka to najbardziej utkwilo mi w glowie. Historie ludzi, ktorych z pozoru nic nie laczy. To wszystko sklada sie na zal ze ten film nie dostal oscara za najlepszy film-niestety. Mysle ze ten film niesie przeslanie-nawet smierc ktora konczy zycie nie musi byc daremna-ze moze byc poczatkiem czegos dobrego, lub impulsem dla innych zeby COS zrobic-cos co jestesmy w stanie zrobic. Ktos kiedys powiedzial ze wiele zla dzieje sie tylko dlatego ze ludzie nic nie robia- i chyba to mozna uznac za przeslanie tego filmu.
Ten film bedzie zawsze w moim prywatnym ,,menu,, filmowym.Polecam! aha-a propos del Toro-ktos juz to napisal-ten czlowiek powinien dostac tyle oscarow ile minut widac Go w filmie:) i jeszcze wiecej,)

ocenił(a) film na 6
Montenegro

Wczoraj widziałem po raz pierwszy. Nie każdemu przypadnie do gustu ale uważam że to dobry film o prawdziwej walce z narkotykowym półświatkiem, bezradności władzy i policji, oraz wewnetrznej brutalności środowiska odpowiedzialnego za handel prochami. Obraz pokazuje również ostatnie ogniwo narko biznesu - uzależnionych, często wartościowych ludzi marnujących sobie w tenn sposób życie. Wszystko dopełnie gwiazdorska obsada i świetna jej gra. 8/10

marfnt2

Jak dla mnie film był bardzo dobry, porządnie zrealizowany. Dałabym 8, ale za świetną obsadę (Del Toro, Douglas, Cheadle itd.) wystawiam mu ocenę 9.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones