PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 719
ocen
6,9 10 1 152719
5,4 10
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

wszystkie dziewczyny wiedza, ze wystarczą nasze polskie ulice, zeby szpilka zdarla się, a flek odpadl zaledwie po tygodniu. za to cudowne szpilki dziewczyny głownego bohatera sa niezniszczalne. lepsze od transformensów. bieganie po gruzach miasta, staczanie sie po scianie i to zewnetrznej walacego sie wiezowca- nic im nie zaszkodzi. zreszta ona ich nie zdejmuje, latwiej w nichg biegac, wspinac się, uniknac smierci mozna tylko na obcasach. w dodatku ta biała marynarka, ile moze przetrwac! wow i na koncu tylko lekko zakurzona.
w filmie podobała mi sie tylko jedna scena- jak wojskowi skakali w tych dziwnych kostiumach z samolotu. reszta była nudna, same efektyi wysilony humor.no i przykoncu patos, patos, ratujemy ziemie, bla bla, bla. jedynka jeszcze mi sie podobała, ta czesc okazała się niewypalem.

ocenił(a) film na 5
Rafaela_2

Jakbym slyszal moja zone po seansie :)

użytkownik usunięty
SALADYN

Dzisiaj miałem okazje oglądnąć w kinie.

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że efekciarstwo normalnie wylewa się z ekranu, 3D super sprawa. Fabuła mało ważna ;). Chciałem tylko widzieć jakiej jakość filmy można dzisiaj robić.

ocenił(a) film na 4

efekciarstwo, efekciarstwo... a dales 8!

ocenił(a) film na 1

wlasnie, po co komu fabula skoro sa WYBUCHY W CZY DE

stonedfish

Jeśli myślałeś/aś że jest to film z niesamowicie skomplikowaną i zarazem świetną fabułą, to przepraszam bardzo, ale nic nikt nie poradzi na to, że masz 10 lat i po opisie, zwiastunie czy nawet plakacie nie wiesz na jaki film idziesz do kina.

Czytając tematy pod niemal każdym filmem mam wrażenie, że niektórzy kompletnie nie wiedzą czego chcą. Pod komedią piszą "1/10 bo nie ma efektów", pod sensacją "bo nieśmieszna" a teraz 40% widowni Transformersów to zwolennicy thrillerów, melodramatów i innych szeroko pojętych filmów fabularnych.

Demolka25

celna uwaga! Ja kiedys od kogos uslyszalem w trakcie ogladania filmu wojennego ze za duzo walki:P

ocenił(a) film na 1
Demolka25

Ale między niesamowicie złożonym, przesyconym symbolizmem dramatem a pustym treściowo pokazem możliwości komputera jest jeszcze spory margines normalności

stonedfish

Wszystko się zgadza ale chyba nie oczekujesz tego marginesu po Transformersach?:)Ja jestem przed seansem i pójdę z miłą chęcią pooglądać "puste treściowo efekty komputera" bo właśnie tego po tym filmie oczekuję:>Jak będę chciał rozkminiać to sobie obejrzę Bergmana:)A TO jest tylko po to by cieszyło oko:D Jak głos powyżej-ciekaw jestem możliwości współczesnej technologii kina:)

użytkownik usunięty
Demolka25

dobrze napisane ... ;)) ...

stonedfish

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

ocenił(a) film na 7
Rafaela_2

Nie ma to jak szukanie dziury w calym... Taaak uczepmy sie szpilek i marynarki... Pozostalo tylko czekac na zbiorowe samobojstwa i kastracje bo te glupie szpilki nie chca sie lamac!!

Yourin

...rozumiem, że jesteś facetem? ;) Mnie, jako kobietę, której zdarza się chodzic w szpilach również dobijają sceny z bieganiem w w takim obuwiu, akrobacjami, kopniakami itd, nie tylko w tym filmie :P

ocenił(a) film na 4
Spitfeuer

gdybym ja była w walacym sie budynku. musiala biegac po scianach to na pewno szybciutko zrzuciłabym szpilki lub oberwała obcasy. i tak sobie mysle, ze po tylu turbulencjach moja piekna fryzura by sie rozwaliła, a make up rozmył od krzyku i lez. no chyba, ze w kolejnej czesci okarze sie, ze ona jest robotem.

Yourin

najlepsze ze nie zwrocilem na to uwagi! generalnie tyle sie dzialo ze malo co pamietam:) che jeszcze raz chce jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!:)

użytkownik usunięty
Yourin

a skoro już się czepiamy szpilek to wiele razy mozna bylo zauwazyc ze ona ma plaskie buty ... ale co tam szpilki i marynarka - najważniejsze że to Transformers: Dark of the Moon ... ;ppp ...

ocenił(a) film na 6
Rafaela_2

Nie ma to jak obiektywna recenzja. Jeśli w filmie głownie zwracasz uwage na szpilki i marynarki polecam "sex w wielkim mieście". Film ma wiele nieścisłości, ale akurat ubiór dziewczyny głównego bohatera najmniej mi przeszkadzał. A jeśli to twoje pierwsze spotkanie z 'transformers", to nie dziwie się czemu nie jesteś p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Rafaela_2

We munie agresja? Dobre. Poziom twoich wypowiedzi coraz ciekawszy. Zaczyna sie od szpilek a konczy na czynnościach masturbacyjnych. Podaj parę konkretnych argumentów, dlaczego uwazasz film za "koszmar", wtedy myśle że dyskusja bedzie miała jakis cel. Na razie traktuje twoje "marudzenie" jako ciekawostke ktora wywołała usmiech na mojej twarzy.

ocenił(a) film na 4
Godsmak

ten jeżyk nienawiść. pomodle się za Ciebie. i chyba nie "cel", a sens.

ocenił(a) film na 4
Rafaela_2

*jezyk

ocenił(a) film na 6
Rafaela_2

Chcesz sie za mnie modlic? Gorzej z toba niż myślałem, nie dość, że rożem tryska z twoich wypowiedzi, prawie jak u joli rutowicz, to jeszcze zwolennika ojca Rydzyka. LOL

ocenił(a) film na 1
Godsmak

"dlaczego uwazasz film za koszmar" lol. podaj choc 1 argument dlaczego 8/10.

ocenił(a) film na 1
kkk321

GIGANTYCZNE ROBOTY 5/10
WYBUCHY +2
DUPECZKA +1 BO NIE MEGAN FOX
SUMA 8/10

ocenił(a) film na 4
kkk321

mysle, ze moje wszytskie argumenty sa zamkniete w slowie koszmar. bo koszmar to rodzaj pułapki. jestes gdzies uwieziona, nie chcesz tam byc, ale przeciez wydałam pieniadze na bilet, moze za chwile bedzie lepiej, cos sie zmieni, jakas jedna scena powali mnie na kolana. nie tak dawno jesli chodzi o sf widziałam Moon. nie trzeba 3d, efekciarstwa i milionow, zeby wydobyc esencje dobrego sf.

Rafaela_2

rafaela mam nadzieje ze to twoje foto na avatarze. wtedy wszystko jasne;) zapewne i tak trans jestes;P a twoje filmy najwyzej oceniane buahahahaha

Godsmak

Rafeala_2 pewnie zazdrości lasce z ekranu wyglądu bo sama jest brzydka i nie wychodzi z domu. I nie mów mi ograniczona kobietko, że to język agresji bo to ty pierwsza wspominasz o waleniu konia do lustra i to twoje posty administrator zablokował. Nie ma to jak kobieca zazdrość.

Godsmak

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

ocenił(a) film na 3
Rafaela_2

W pełni się zgadzam z pierwszą wypowiedzią. Film to totalna porażka. Efekt 3d mega beznadziejny- ja bym to nazwał 2d pierwszy plan i 2d drugi plan. O wiele lepiej by mi sie oglądało w zwykłej wersji. Poza tym ten patos...... OMG prawie się poplakałem. 3 sceny mi się podobały pod względem efektów w sumie z 7min filmu.

ocenił(a) film na 7
MacbossRa

34 ZŁ !!! PÓŁ DNIÓWKI BIEDNEGO POLAKA !! LEPIEJ "ZAEBAĆ" Z SIECI................

ocenił(a) film na 1
Reznik

film porazka 100000% . zasugerowalem sie srednia ocena - 7,7 to jakies nieporozumienie, jak osobie co ma wiecej niz 10 lat takie g.. moze sie podobac. Idac do kina nie spodziewalem sie super filmu z super fabula, ale to jest totalna szmira. A efekty... ciagle to samo zasnac mozna.

ocenił(a) film na 8
kkk321

zrobcie lepszy film, nie wiem o bolku i lolku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Rafaela_2

emanujesz kultura osobista... typowy obronca krzyza, najlepiej zmieszac z blotem nie?
zero kultury
szacunku
jak typowy margines spoleczny albo lysy dres :)

ocenił(a) film na 4
RollOut

mysle, ze "lysy dres" nawciskal by tutaj ku*ew i nie stac go bylo na ironie, wiec nie sciagaj mnie do swojego poziomu.

ocenił(a) film na 8
Rafaela_2

1. nie jestem dresem a po 2. nie chce mi sie znizac do twego poziomu mniej niz zero, jesli masz dzieci - wspolczuje im, bo pewnie zal im rodzica ktory jest glupszy :)

RollOut

dobry temat na "ambitne" europejskie kino:) bolek i lolek okazuja sie gejami ale lolek bardziej woli laski jednak i sado maso wiec nieszczesliwy cpa pije alkohol i chodzi po nieladnych dzielnicach madrytu rzymu albo paryza dodatkowo okazuje sie ze matka bolka byla prostytutka narkomanka dlatego bolek stal sie gejem bo nie mial ojca, a lolka ojciec bil dlatego lolek lubi sado maso i myslal ze jest gejem bo mama z nim sypiala i ma wstret do kobiecych zwiazkow! dodam ze ujecia beda koszmarnie monotonne muzyka ledwo slyszalna, braki w scenariuszu nadrobimy dlugimi chwilami ciszy ktore dadza efekt głebi i przeslania;)) wracajac do fabuły okaze sie tez ze nie wszystko jest takie proste a niektorzy naprawde wola ogorki kiszone niz konserwowe... ta scena klotni o to zajmie 10-15minut! a na koncu wszyscy beda wzdychac jaki to ambitny film o zyciu nie to co amerykanska papka o kosmitach :) pozdrawiam i AMEN:)

ocenił(a) film na 4
Syrinx

idealnie nadajesz sie na odtworce glownego bohatera.

Rafaela_2

czyli? ZONG:) uciekaj na jewropejski festiwalik zalosnych filmow tam sie poklepiecie po pleckach ze wasze filmy sa tak ambitne ze nikt ich nie rozumie :P

ocenił(a) film na 8
Syrinx

To zes pocisnal....Ahahaha leze. Polac mu dobrze gada:)

RollOut

uwielbiam ich gadki "jakbysmy mieli taki budzet jak ma "szpilberg" "bay" itp to wtedy robilibysmy cudowne filmy" tylko jełopy nie wiedza ze trzeb najpierw umiec robic filmy by dostac sporo kasy ...juz widze jak almodovar itp radzi sobie z filmem z budżetem 200milionow kilkoma operatorami, paroma tysiacami istot ekipy itp. TA juz widze jak sie chowaja do norki bo ich by to przeroslo!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Syrinx

Syrinx i zlota palma gotowa w Cannes xD

Ehh jesli ktos nie zna TF, nie mial stycznosci z nimi, poprzez bajki itp no to TF3 nie zrozumie, nie polubi. Tylko wejdzie i swe wypociny wymaluje bawiac sie nie wiem w Multikino i A.Sołtysika:P

RollOut

celna uwaga juz ponad 10 lat temu nie moglem tego osla soltysiaka sluchac ! goscio na filmach sie zna jak drzyzga na psychologii:P

kkk321

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Syrinx

co do jej filmow SUPER 8 lepszy niz TF3..... o dzisas... na na S8 spalem prawie....

RollOut

nie ogladalem S8 a zamierzam ... generalnie chodizlo mi ze ma mase euroazjatyckich gniotow! ale tam niech dziewka zyje sobie tam....:)

ocenił(a) film na 4
Syrinx

przykro mi cie rozczarowac, ale na codzien pracuje w teatrze.
a upychanie do szuflady "europejskie" w mloim wypadku nie jest trafione. czesto ogladam amerykanskie mega produkcje np incepcja miala rozmach i byla o czyms. super 8 tez widziłam- 7/10.

ocenił(a) film na 8
Rafaela_2

NO TF3 i S8 do Incepcji... Incepcja przy nich to kosmos, i dawka b. dobrego kina. Nolan inaczej podchodzi do filmow niz Bay, Bay robi nam duzo lubu-dubu, Nolan robi nam mikser w mozgu fabula, i idealnie dobiera aktorow.

Przykladem moze byc tez The Dark Kinght.

RollOut

To jest tak, że to film dla wielbicieli tego typu produkcji i im się podoba, a tym co nie lubią kina CGI już nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones