PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505976}

Transformers 3

Transformers: Dark of the Moon
6,9 152 824
oceny
6,9 10 1 152824
5,5 11
ocen krytyków
Transformers 3
powrót do forum filmu Transformers 3

A jednak Megan Fox zagra w "Trójce" miała spięcie z reżyserem i miała odejsć :) ale super
że zagra na nią też warto popatrzeć dodaje smaku.

ocenił(a) film na 2
reptar

Megan Fox nie zagra. Najwyraźniej ktoś zapomniał o usunięciu jej nazwiska z obsady.

ocenił(a) film na 7
Auley

Obsady tutaj weryfikuje się baardzo powoli. Głównie jest to kwestia niewielkiej ilości osób tym się zajmującym.

ocenił(a) film na 6
Auley

I bardzo dobrze!

waldeck

Z tego co kiedyś czytałam, to Mikaela miała zostać zabita przez robota, teraz niby jakaś idiotka Rosie ma ją zastąpić. Nie wiem co jest grane, ta cała Rosie w ogóle nie pasuje do transformerów. :D

ocenił(a) film na 6
maaj_banes

dokladnie, juz jednak wolalem ta megan ktora moze nie grala za dobrze, ale juz sie czlowiek przyzwyczail do jej buzki po 2 poprzendich czesciach. a moze nowa postac bedzie jeszcze lepsza w tym filmie ? zobaczymy. czekam z niecierpliwością.

Vanderfel

ja zaufam scenarzyście. mam nadzieje że jakoś mądrze usunie Mikaele i wprowadzi tą nową (chodź z dwojga złego już wolałem Meganke - ładniejsza, może nawet większy "talent" miała)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones