PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119471}

Trole 2

Troll 2
3,3 2 388
ocen
3,3 10 1 2388
Trole 2
powrót do forum filmu Trole 2

arcydzieło

ocenił(a) film na 10

to jest arcydzieło w czystej formie, ile sie trzeba napracować zeby takiego gniota zrobić niesamowity nakład pracy zaowocował nam cudowną grą aktorów i cudownymi, wręcz niebywale dopracowanymi efektami specjalnymi. Gratuluje! kazdemu kto obejrzał ten film, z pewnością masz w sobie tyle samozaparcia ze mógłbyś obdzielić całą chińską nacje. ja sam przynam szczerze nie zdołałem obejrzeć całego filmu, powstrzymała mnie migrena i gwałtowne odruchy wymiotne.
dziekuje

ocenił(a) film na 9
Getronik

Film zyskał sobie miano kultowego za sprawą kilku genialnych scen ('They're eatin' her and then they're gonna eat me!'). Jest tak zły, że aż dobry. Swoją drogą, tytuł Troll 2 został uzyty tylko i wyłącznie w celu marketingowym (pierwsza część nie była aż tak tragiczna) - w filmie nie było ani jednego trolla- same nilbog i. Szkoda tylko, że tak ciężko go znaleźć nawet w internecie. Generalnie w sam raz dla poprawienia poczucia humoru i samooceny:). Polecam, 9/10.

Getronik

akurat obejrzenie Trolla 2 jest raczej samą przyjemnoscią i dobrą zabawą o ile ma się dystans. Osoby bez dystansu do otaczajacego świata raczej filmu nie polubią ani nawet nie obejrzą. Natomiast na pewno nie można zarzucić mu tego, ze jest nudny. Jest mnostwo filmow, ktore aspiruja na miano kina najwyższych lotów a są po prostu nudne, dlatego jezeli miałbym wybierac wolę filmy takie jak Troll 2.

ocenił(a) film na 1
junior_dos_santos

do każdego g..ówna można dorobić ideologię, oczywiście trudno komukolwiek zabronić bawić się w takie kino, jak i bawić w trakcie oglądania, ale nie ma co tworzyć zasłony dymnej :)

piciu6

Naturalnie nikt nie tworzy, sam opisuję ten film w kontekście dobrej zabawy podczas seansu, na próżno podchodzić tu na powaznie lub z zamiarem obejrzenia czegoś dobrego.

ocenił(a) film na 1
junior_dos_santos

powiem tak. Film sam w sobie nie jest aż faktycznie taki nudny,złe jest jego wykonanie. Mogę przymrużyć oko na wiele,ale gdyby nie te gobliny ordynarnie sztuczne i gumowe....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones