PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 357
ocen
6,2 10 1 38357
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

6/10

ocenił(a) film na 7

Bardzo fajny pomysł,niezły klimat,dobra realizacja, ale twórcy w pewnych momentach się zagalopowali i przegieli pałe.Kilka momentów na prawdę bardzo dobrych, ale i kilka scen mogli sobie darować jak chociażby dziesiątki czarnych rąk wychodzących ze ścian w pokoju w którym spali. Szkoda że nie trzymali się bardziej konwencji "Paranormal Activity" bo mógłby to być hit...Większość tych "cielesnych" manifestacji i ataków zepsuły odbiór filmu w moim odczuciu,ale scena z[SPOILER] tą pacjentką w kącie albo z tym atakiem dziewczyny z wanny[/SPOILER] przedniej marki. Ode mnie mocne 6,a gdyby autorzy darowali sobie niektóre sceny to mogło by być nawet 8.

ocenił(a) film na 9
FeRu89

Także uważam że jest to bardzo dobry film i jeśliby ogladało się go samemu bardzo poznym wieczorem to możnaby nieźle się przestraszyć w wielu momentach! Bardzo dobra i ciekawa fabuła oraz gra aktorkska nienajgorsza. Fakt ta scena z wieloma rękoma była niepotrzebna.

ocenił(a) film na 6
FeRu89

[SPOILER]

Główną rzeczą jaka mi się niepodobała to własnie motyw z potworami(nie mylić z duchami). Mieli szukać paranormalnych zjawisk, duchów itp a tu wyskakuje potwór bez języka i szamocze się przy drzwiach z Lancem.
Akurat motwy z wanną był bardzo przewidywalny, że coś go wciągnie, ale juz jak przewrócili ją i ten gościu zniknął to przesada...

Podobał mi się natomiast motyw jak zginął Houston, bardzo fajnę ujęcie ;p

ocenił(a) film na 6
Rotting

dla mnie przesada były łapki ze ścian ;) to mogli sobie darować, ogólnie miło zaskoczył mnie klimat i zakonczenie :)

ocenił(a) film na 8
Alicja_kosmitka

czy ja wiem czy przesada - można to zinterpretować tak, że szpital chce ich wciągnąć do siebie :)

ocenił(a) film na 5
Pudel20

Ależ oczywiście, że przesada. Ręce wciągające do siebie, to już nie jest żadna interpretacja, tylko dosłowny odbiór tego, co pokazano. Samo to, że dom zmieniał lokacje, drogi bez wyjścia, ślepe uliczki, klimat rodem jak z Rose Red. Film przyzwoity jak na zamiar nakręcenia amatorskiego materiału.

ocenił(a) film na 6
FeRu89

jestem po seansie i bardzo trudno mi to ocenić. Jak dla mnie nie przebił Paranormal Activity, ani Blair Witch Project ani choćby Atrociousa. Pomysł fajny, początek dobry, napięcie było i klimat też, ale za duże nagromadzenie tej paranormalnej aktywności, rąk ,języków itp, itd - ja bardziej boje sie tego czego nie widać. Troszkę się zawiodłem gdyż czytałem bardzo entuzjastyczne opinie o tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones