PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599305}

Trzeźwe potwory

Grabbers
5,2 2 692
oceny
5,2 10 1 2692
Trzeźwe potwory
powrót do forum filmu Trzeźwe potwory

Komedio-horror obyczajowy. Nie ma tu hektorlitów krwi i masy śmiesznych sytuacji, wszytskop jest
znacznie bardziej stonowane. Ale ogląda się to bardzo przyjemnie. Realizacja jest sprawna, obsada
dobra, efekty komputerowe, o dziwo, bardzo fajne. Humoru i gore mogło by być więcej, ale widocznie
nie taki był zamysł. Mi się to naprawdę bardzo przyjemnie oglądało.

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Podpisuję się pod tą opinią. Bardzo przyjemny film.

kangur_msc_CM

Zgadzam się. "Strasznie" fajny film. Zupełnie absurdalny humor, nietuzinkowy pomysł i to czego mogliby się nauczyć nasi "drewniani" aktorzy - świetne aktorstwo. Film naprawdę poprawił mi humor, a jego oglądanie było bardzo przyjemne.

ocenił(a) film na 7
scottish

Cały czas zastanawiam się czy sceny kiedy wszyscy są pijani były naprawdę nagrywane po wypiciu? Może nie tyle ile pokazane w filmie ale jednak trzeźwemu zagrać tak dobrze pijanego by było trudno. Chyba, że naprawdę są tak dobrymi aktorami i grali na trzeźwo pijanych. Wtedy trzeba pochylić przed nimi czoła. Z chęcią będę pilnował kolejnych produkcji z udziałem tych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones