PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599305}

Trzeźwe potwory

Grabbers
5,2 2 693
oceny
5,2 10 1 2693
Trzeźwe potwory
powrót do forum filmu Trzeźwe potwory

Reasumując to Grabbers to nie jest jakieś epokowe widowisko. Przeciętna, żeby nie powiedzieć - słaba gra aktorów, słaba akcja i fabuła. Dopiero można powiedzieć że ostatnie 20-30 minut filmu uratowało sprawę bo gdyby nie to - to podróbka Critersów została by słownie zlinczowana ... zapewne nie tylko przeze mnie. Humor angielski .. w większości słabszy niż zwykle. Reasumując ... miałem momenty w których zastanawiałem się ... po co ja to oglądam, ale jakoś przemogłem i w sumie nie żałuje. Naciągane 5/10

ocenił(a) film na 7
Adash

humor humorem chwilami film jest całkiem zabawny a co do gry aktorskiej to myślę że trudno grać przez większość filmu kogoś ostro zalanego, bo w praktyce każdy wie jak to wygląda :P ale odegrać to w filmie na trzeźwo to moim zdaniem sztuka, zwłaszcza fajnie to wyszło policjantce Lisie Nolan (Ruth Bradley) wręcz mi to przypominało zachowanie pewnej mojej znajomej po paru drinkach

winnersf

Ty chyba też nie do końca byłęś trzeźwy oglądając to widowisko :)

ocenił(a) film na 5
winnersf

Sądzicie, że oni grali na trzeźwo??? ;)

Hoodzielec

skoro Depp w piracie sobie poradził ... to czemu tacy aktorzyni mieli by sobie nie poradzić ?

ocenił(a) film na 5
Adash

No właśnie dlatego, że nie są wybitni... :D Podejrzewam, że walili równo. Szczególnie dziewczyna b.dobrze zagrała! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones