PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599305}

Trzeźwe potwory

Grabbers
5,2 2 692
oceny
5,2 10 1 2692
Trzeźwe potwory
powrót do forum filmu Trzeźwe potwory

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

Zacząłem oglądać ten film z nastawieniem ze to kolejna historyjka o potworach na ocenę 3. Jakież było moje zaskoczenie gdy film okazał się bardzo przyjemny. Po pierwsze dobrze w mojej opinii zagrani bohaterowie, którzy od razu wzbudzają sympatie. Po drugie cała masa humoru, czasami były to jakieś drobnostki jednak scena po wyłączeniu spryskiwaczy w "labolatorium" doktorka i szukanie później broni zbliżając się do nieżywego stwora, czy też zbieranie narzędzi mogących służyć do obrony w barze na czele z karabinem na wodę siostrzeńca rozbawiły mnie jak mało które sceny z filmów widzianych ostatnio. I efekty komputerowe.... wow naprawdę dobre. Byłem zaskoczony oczekując czegoś pokroju gifów wplatanych film a tu proszę, solidnie zrobione stwory miło oglądać :). Całość fajnie się ogląda, akcja nigdzie się nie dłuży. No i + za polski akcent na samym początku filmu gdzie to słyszymy króciutką kwestię własnie w języku polskim (nie powiem nic więcej :) ). Osobiście polecam

Kaiten

No Polski akcent dobry :) sam film śmieszny i fajny 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones