PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176582}
7,2 13 468
ocen
7,2 10 1 13468
5,7 3
oceny krytyków
Trzy królestwa
powrót do forum filmu Trzy królestwa

10/10 dla tego filmu nie powinno dziwić. Miałem do wyboru albo mecz, albo film. Film wybrałem jednogłośnie i ani
trochę nie żałowałem. Sceny walki są bardzo dobre, chodź w drugiej bardzo się gubiłem, ponieważ nie wiedziałem kto to
kto. Zastosowanie taktyk, oraz broni chińskich na plus. Fabuła ciekawa. Jedyny minus to że niektórzy dowódcy ciachali
wrogów jak wściekły rzeźnik.

ocenił(a) film na 8
Materoni15

W pełni zgadzam się z twoją powyższą wypowiedzią. Ja też bez wahania wybrałem film. Teraz wierzę, że Chińczycy potrafią kręcić niezłe produkcje. Muszę przyznać, że aktorstwo i fabuła były na wysokim poziomie. Nie nudziłem się ani przez chwilę. Twórcy potrafili zachować równowagę między scenami walki a głoszeniem chińskich mądrości życiowych. To się chwali.
Ale nieśmiertelni wodzowie to już przesada. To oczywiście byli świetni wojownicy, ale wybijanie całych oddziałów przez jednego człowieka jest zbyt naciągane. Przez takie rzeczy film traci realizm. Dlatego daję tylko 8/10.

ocenił(a) film na 9
Materoni15

A ja sobie u dopiero teraz uświadomiłem ze to mój pierwszy chiński film obejrzany w kinie
Szkoda że wcześniej dystrybutorzy nie sciągali do Polski tamtejszych filmów
Ja wiem lata 70-80 i kino z Hongkongu ale lata 90 to posucha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones