PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109803}
6,5 4 473
oceny
6,5 10 1 4473
4,4 5
ocen krytyków
Tulipany
powrót do forum filmu Tulipany

jedyne co jest na + to gra aktorska nowickiego i moze chyry ogolnie żenua.
Ten film w ogole nie trzyma sie kupy, mnostwo scen ktore niczego nie wnosza, te historie mozna w zasadzie strescic w 20 minutowym filmie krotkometrazowym.

ocenił(a) film na 10
sickboy_4

widocznie potrzebna jest większa wrażliwość, żeby zrozumieć w pełni ten film...Dla mnie to małe arcydzieło, bijące niezwykłym ciepłem.
Dobra jedynie gra Chyry i Nowickiego? A piękne plenerowe ujęcia?
Genialne oddanie upływającego czasu? Zmysłowe sceny łóżkowe, zestawione z subtelną muzyką Daniela Blooma? No i wielki powrót pani Braunek...Nie, ja nie wiem jak można nie dostrzec magii tego filmu...

ocenił(a) film na 1
Angie_5

ok, moge się zgodzić co do tego ze zdjecia byly niezle, ale tylko tyle.
"Genialne oddanie upływającego czasu?" - niestety nie udało mi sie tego dostrzec
"Zmysłowe sceny łóżkowe, zestawione z subtelną muzyką Daniela Blooma?" - moze i zmyslowe ale po co te sceny - watek milosci z takimi ozdobnikami jak Chyra chodzacy nago po mieszkaniu wydaje sie w ogóle niepotrzebny. Co to mialo byc - zestawienie milosci mlodych i starych???
W ogóle film nie grzeszy spójnością. Trudno powiedzieć tak na prawde o czym mowi i co z niego wynika. Mila muzyczka i ladne bzykanko to naprawde jest malo. Tani sentymentalizm, nic wiecej...

ocenił(a) film na 10
sickboy_4

Trudno...widocznie jestem tanią sentymentalistką... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones