PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579290}

Tylko Bóg wybacza

Only God Forgives
5,4 39 084
oceny
5,4 10 1 39084
6,3 26
ocen krytyków
Tylko Bóg wybacza
powrót do forum filmu Tylko Bóg wybacza

o niebo lepszy i bardziej klimatyczny od kiczowatego i gejowskiego drive

hemoroiderus_pierwszy

Drive nie jest gejowskie, jest równe Only God Forgives.

hemoroiderus_pierwszy

Drive nie jest gejowskie, tylko nakręcone trochę bardziej pod kobiety.

Bejts

jest gejowskie

Bejts

Różowa czcionka, Goszling całujcy się z Refnem w Cannes, muzyka jak z geklubów i pesudoprzemoc jak dla geików pragnących mocnych wrażeń

hemoroiderus_pierwszy

Czyli wszystko to co lubią kobiety.

Bejts

I geje

hemoroiderus_pierwszy

Niby prawda, ale w Drive romans jest hetero a nie homo, więc zaliczamy to jako film dla kobiet a nie dla gejów.

Bejts

Ale ta kobieta jak facet wygląda

ocenił(a) film na 6
hemoroiderus_pierwszy

Gdybyś czytał np. recenzje Drive na filwebie, wiedziałbyś, że różowa czcionka, specyficzna muzyka to po to by stworzyć klimat lat 80-tych.

juwenalis64

wiem to

hemoroiderus_pierwszy

więc o co chodzi ci z "gejowskim filmem"?

użytkownik usunięty
hemoroiderus_pierwszy

Za pisanie o muzyce jak z gejklubów, należałoby egzorcyzmować się Perturbatorem i Carpenterem Brut'em ;)

Tacy bardzo mało gejowscy panowie, grający mocarną elektronikę nasuwającą na myśl motywy muzyczne z horrorów sci- fi i slasherów lat 80.

ocenił(a) film na 8
hemoroiderus_pierwszy

Zadziwiająco dużo wiesz o tym co się gejom podoba :)

s_f

Jeden mnie porwał w dzieciństwie

hemoroiderus_pierwszy

dlaczego ludzie uwazaja ze jak coś jest rózowe to od razu "gejowskie". Drive jest dobrze zrobiony, jak go ogladałam to ani razu nie pomyślałam ze film jest "gejowski". Co to wg ma znaczyć.

s_f

takie zachowanie (jakie prezentuje autor tematu) można nazwać homofobią. jak można tak postępować...

s_f

W przeciwieństwie do Drive, który wciągał od samego początku, ten film po prostu nudzi.

chilihead1

Nie karmcie trolla. Po cholerę w ogóle z nim dyskutujecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones