PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579290}

Tylko Bóg wybacza

Only God Forgives
5,4 39 084
oceny
5,4 10 1 39084
6,3 26
ocen krytyków
Tylko Bóg wybacza
powrót do forum filmu Tylko Bóg wybacza

Nudny i powolny

ocenił(a) film na 1

Kilkadziesiąt minut filmu to sceny w których bohaterowie patrzą się na siebie i nawet sie przy tym nie odzywają . film jest nudny , głupi i ten główny aktor też przymulony. nie wiem po co takie filmy powstają

ocenił(a) film na 1
damian1122

Zgadzam się w 100%.Ten film to tragedia!!

ocenił(a) film na 1
damian1122

dokładnie, szkoda mojego czasu na ten film. myślałem ze tylko sztuka walki a tu lipa .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
funkadelic

jeśli tobie się ten film podobał to gratuluje gustu, każdemu podoba się co innego, jak dorośniesz to to zrozumiesz. Poza tym nie wdaje się w dyskusje z prostakami.

ocenił(a) film na 6
damian1122

no wlasnie jak ty dorosniesz to docenisz bo ja mam 33 lata, a ty sadzac po tym gównie które oglądasz to powyżej 15 nie mozesz miec.
O prostactwie pisze ktos, kto do łba ma za daleko, a twe lico nieskalane jest myślą, coz to za paradoks. Najwiekszy tupet ma prymityw nazywający innych od prostakow, bedac samemu ponizej ich pułapu.

ocenił(a) film na 1
funkadelic

heh :-) 33 lata , a rozum jak 13 latek

ocenił(a) film na 6
damian1122

riposta godna typowego szczyla. Jak chcesz mnie juz obrazic to zrob to w bardziej wyrafinowany sposob, a kurcze, przeciez z mysleniem u ciebie nie po drodze, wiec moze byc problem.

ocenił(a) film na 1
funkadelic

mam w dupie ciebie i ten głupi film. Weź już do mnie nie pisz , mam ważniejsze sprawy niż ta dziecinada

ocenił(a) film na 6
damian1122

damian1122 to kwintesencja wszystkiego co w Internecie kryje się pod słowem "gimbus", aż zastanawiam się czy to nie jest jakaś prowokacja.

Szczerze mówiąc to mam wrażenie, że dałeś się strollować funkadelic ;-)

ocenił(a) film na 8
damian1122

Szkoła uczuć i Szybcy i wściekli ocenieni na 10 :P Widzisz nie każdy zrozumie muzyke klasyczna bo bedziemu sie wydawalan udna. Nie kazdy zrozumie obrazy moneta. Najpierw musisz rozwinac umysl do poznawania sztuki. Kinomanow mozna okreslic na dwa sposoby. 1. pozeracze popcornu i ktorzy ogladaja najprostsza rozrywke (statystyczny amerykanin -szybcy i wsciekli a potem wrestling). 2. Koneserzy kina, krytycy, pasjonaci ktorzy ineteresuja sie gra swiatel, kadrami, gra aktorska i poprostu na filmach powolnych, ktory sa przepieknie zrobione i maja ukryte dno bawia sie znakomicie. Nie kazdy musi lubic takie filmy ale uwaza ,ze troche przypal wypowiadac sie na forum ze jest sie za glupim na pewna forme sztuki. nie wystawiajcie 1 tylko udawajcie ze nie widzieliscie i ogladajcie glupi i glupszy dalej. nie dla psa kielbasa : )

ocenił(a) film na 3
Pyramid_Head

myślę, że nie ma co generalizować. każdy ma prawo do wydania własnej opinii...
niestety ten film jest słaby - w moim odczuciu również. kadry, gra świateł czy gra aktorska - też mnie akurat tutaj niespecjalnie przekonała - nie są w stanie podnieść wartości tego filmu.

ocenił(a) film na 10
damian1122

chciałem coś napisać odnośnie tego postu ale klawiatura uciekła mi przez okno...

damian1122

żeby taki pajac bez gustu mogł mieć gdzie dac uspust swoim żałosnym przemyslenion i mogł dać 1...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones