PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 134
oceny
7,3 10 1 85134
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

ocenił(a) film na 9
Danka_102

a serial też oglądasz? :)

Yilia

Jak skończyłam książkę to właśnie zaczęłam oglądać, ale obejrzałam dopiero 4 odcinek. I muszę stwierdzić że w serialu to wszystko dzieje się znacznie szybciej i niektóre szczegóły są zmienione.

ocenił(a) film na 9
Danka_102

No tego to akurat można sie było spodziewać, zawsze cos pozmieniają ;p i jak Ci sie narazie podoba?

Yilia

Na razie spoko, ale książka myślę lepsza bo tam jednak jest to bardziej rozwinięte. Wygląd niektórych postaci mnie zaskoczył..

sabter

Gdzie można obejrzeć zwiastuny Trzeciej części? ;)

ocenił(a) film na 9
juliasim62

Nie ma jeszczcze jakiegokolwiek zwiastuna. Nawet na 100% nie wiadomo czy trzecia czesc powstanie.

Yilia

musi byc bo oszaleje!!!

sabter

Wybacz, ale wciąż cię kocham taki jest tytuł 3 części <3 kocham ten film (Hache& Babi) ;3

ocenił(a) film na 9
martatg95

Możesz dac linka gdzie została potwierdzona wiadomość o ty tytule filmu?

Yilia

www.federicomoccia.es/ perdona-pero-quiero-irme-a-roma-contigo.php [bez spacji] Tutaj jest tytuł po hiszpańsku, niestety nie umiem go przetłumaczyć. Domyślam się, że coś związanego z Rzymem.

ocenił(a) film na 9
Maggy297

Nie jest to jednak tytuł trzeciej części 3 metry nad niebem, gdyż nie ma tam takiej informacji

Yilia

W opisie widać imiona Babi i Step.

ocenił(a) film na 8
Maggy297

Tak ale w opisie też jest imie Niki. Tak jak na imie ma bohaterka "Wybacz, ale będe ci mówiła skarcie"-innej książki Moccia

ocenił(a) film na 9
Maggy297

Owszem, ale pisało tam o miejscach w jakich byli Babi i Step więc to bedzie może coś w rodzaju przewodnika po Rzymie z bohaterami jego książek, można to przecież sobie łatwo przetłumaczyć przez tłumacz google

Yilia

Uhm, rozumiem. W takim razie szkoda, już liczyłam na kolejną część, albo chociaż jakieś pewne informacje dotyczące jej. Właśnie to trzecie imię mi nie pasowało... A tłumaczem google bym się za bardzo nie sugerowała, bo zwykle pokazuje bzdury.

ocenił(a) film na 9
Maggy297

Ale ogólny sens pokazuje, więc nie widzę przeszkód korzystania z niego

Yilia

Ja też nie widzę przeszkód korzystania z niego. Nie wiem tylko co to ma wspólnego z tą książką..

ocenił(a) film na 10
Maggy297

szczerze mówiąc, to bardzo wątpię, żęby 3cia część ''3MSC' nazywała się ''wybacz, ale wciąż Cię kocham'' to nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami, raczej pasuje mi to do innego filmu na podstawie książki Moccio ''wybacz, ale będę mówiła Ci skarbie'' itp... bo druga część tego filmu też ma w tytule ''Wybacz, ale chce się ożenić''...wiec to by było bez sensu nagle łączyć 3MSC z serią ''wybacz, ale...'' :)

ocenił(a) film na 9
hooney

Całkowicie się z Tobą zgadzam :) Wymyślą raczej tytuł pasujący już do poprzednich części filmu, przynajmniej mam taką nadzieje ;p

ocenił(a) film na 10
Yilia

tez mam taką nadzieję. gdzieś wyczytałam jeszcze, ze tytuł ma brzmieć ''Mów mi Hache'' nie wiem czy on pasuje, ale jest bardziej prawdopodobny niż ''Wybacz, ale wciąż Cię kocham''

ocenił(a) film na 9
hooney

Tak, też to gdzieś wyczytałam i nawet nie miałabym nic przeciwko temu żeby film miał taki tytuł

ocenił(a) film na 10
Yilia

ja w sumie też nie. ;> może to by oznaczało ich ''nową'' znajomość z Babi? :D (sorki, 100% team Babi)

ocenił(a) film na 9
hooney

Może :) oczywiście, jak najbardziej 100% team Babi :D

sabter

właśnie skończyłem oglądać a teraz dowiaduje sie są książki plis proszę o tytuły już lecę do biblioteki dzięki ewentualnie proszę o autora książki dzięki pozdr

ocenił(a) film na 9
piotr242

Federico Moccia Trzy metry nad niebem i Tylko Ciebie chce, prosze bardzo :)

ocenił(a) film na 10
sabter

moze w kolejnej czesci Babi sie ocknie i zacznie walczyc o Hache. mysle, ze do slubu nie dojdzie i ona postanowi go odzyskac, bo on juz sie zdeklarowal, ze bedzie z Gin. musi pokazac pazur inaczej tego nie widze..

Ivry

Tez mam taką nadzieję, zeby się ocknęła i żeby byla z H.

Ivry

Babi i Stepa łączy prawdziwa miłość <3 A ta Gin to jakąś wariatka. Wszyscy chyba mają nadzieje ,że Babi zejdzie si e z Stepem. W każdym razie ja trzymam za nich kciuki.Musze kupić ksiązke <3

Pysia101

Mi się wydaje ze Hache będzie jeszcze z Babi a z Gin jest tylko dlatego żeby zapomniec o Babi ..Mam nadzieje że wrócą do siebie w 3 cześci ..<33 Jeśli wogule bedzie ?

pysiek200

Ja również polubiłam ten film. Właściwie to tylko pierwszą część, bo druga... I jeszcze Gin! Nie mogę jej znieść w tym filmie, ona wszystko rozwala. Moim zdaniem ma problemy z psychiką. Całe jej zachowanie... Śledzenie go, zdjęcia, pamiętnik. To jest chore. Nie jestem pierwszą osobą, która tak uważa, co mnie cieszy. Najbardziej denerwuje mnie to, że raz udaje taką niedostępną i go olewa, a innym razem klei się do niego. Takie jest moje zdanie i rozumiem, że możecie go nie popierać. Sama zaliczam się do osób, które liczą, że Hache będzie z Babi. Czekam na trzecią część.

ocenił(a) film na 10
zonadepeligro

przeczytaj książkę ;) ona go kochała po prostu... jakbyś przeczytała książkę to wiedziałabyś, że Step nic nie czuje już do Babi. podczas seksu chciał się od niej uwolnić, ale nie pozwoliła mu ;) Gin była dla niego ideałem ;) zanim zaczniesz się wypowiadać przeczytaj książkę, ponieważ w filmie jest dużo niedopowiedzianych rzeczy

amiran_2

Tak, wiem. W książce jest to przedstawione tak, jakby Babi gwałciła Hache, on tego nie chciał. Myślał o Gin. Napisał dla niej - Tylko Ciebie Chcę - . I niby ona go kochała, ale jednak ta miłość była tam według mnie źle przedstawiona. Jej ogólne zachowanie na jego punkcie przypomina obsesję. Tak to widzę. Zgadzam się też, że film i książka to dwa inne światy. Jeśli chodzi o książkę, tam faktycznie da się odczuć, że Hache nie kocha Babi i wybiera Gin. Film znacznie od tego odchodzi. Zachowanie Hache, a zwłaszcza Babi jest inne. Myślę, że niektóre rzeczy opuścili celowo, bo gdyby pokazali drugą część dokładnie tak, jak w książce to trzecia część byłaby niepotrzebna, bo nasz główny bohater w 100% zakochuje się w Gin. :D

ocenił(a) film na 8
sabter

BĘDZIE 3 cz. macie ty link do informacji :
h ttps://www.face book.c om /photo.php?fbid=621157 207896835&set=a.4434274256698 15.107086.304515779 560981&type=1&t heater

ocenił(a) film na 8
Kena99

Tylko usuncie spacje !

Kena99

Niestety link nie funkcjonired:] (ło matko...)

ocenił(a) film na 6
djembe

mam nadzieje, ze Hache bedzie z Babi jednak ;] i czekam na 3 część

lilly405

Tak z ciekawości dlaczego wolisz aby był z Babi??:) Tak z kobiecego punktu widzenia??:P

ocenił(a) film na 8
djembe

ja wole żeby był Gin, Babi natomiast często zdawała mu ból

djembe

Bo babi to jego pierwsza miłośc i pasują do siebie

lilly405

ma ktos jakies konkrety na temat 3 czesci???

Kena99

Wiecie może czy będzie trzecia część 3MNN?

Nervas

Wejdzcie w Google i wpiszcie 'Mario Casas wikipedia' i tam w jego filmografii jest takie coś 'Mów mi Hache (2013) jako Hache'.
Co o tym sądzicie?:D

ocenił(a) film na 9
Nervas

Ale już w angielskiej wiki tego nie ma ;p

Yilia

Tak wiem ale o ile dobrze pamiętam w hiszpańskiej jest;D a to w końcu hiszpańska produkcja:)

ocenił(a) film na 9
Nervas

Nie, w hiszpańskiej też nie ma takiej informacji

Yilia

A to sorki mój błąd:) nie macie żadnej pewnej informacji czy 3 część 3MNN w ogóle powstanie?

ocenił(a) film na 10
sabter

Mi ten film sie bardzo podobał wrecz sie w nim zakochałam ( chodzi mi tu o Trzy metry nad niebem i Tylko ciebie chce ) ... :** .. tak podobno ma byc trzecia część "Mów mi Hache" .. Bardzo sie cieszę :D bd oglądać na pewno :D

ocenił(a) film na 9
Linka1999

No niby ma być, ale nigdzie jeszcze nie ma potwierdzonej informacji na ten temat, więc jak na razie na 100% nic nie wiadomo. To samo tyczy sie tytułu filmy, ktoś tak gdzies napisał i wszyscy to podłapali a przecież to też nie jest pewne, nie zostaje nam nic innego jak czekać na pewne informacje :)

ocenił(a) film na 10
Yilia

Nom to jest prawda :D ale skoro to jest trylogia to bd raczej trzecia cześć :D pozdro :D

ocenił(a) film na 9
Linka1999

Wiesz, ja nie wątpie że bedzie 3 część, ale z nimi nigdy nie wiadomo ;p ja po prostu umieram z ciekawości w sprawie trzeciej części ale wolę poczekać na potwierdzone inf. i wtedy się mega cieszyc, oby to nastąpiło jak najszybciej, bo juz nie moge się doczekać! xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones