PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1335}

U-571

6,7 16 791
ocen
6,7 10 1 16791
U 571
powrót do forum filmu U-571

Lesław: to ty powiedziales ze nie mam nic ciekawego do powiedzenia. ja tak nie uwazam. dziele sie swoimi refleksjami i robie to szczerze a uwagi tego typu zostaw dla siebie. zreszta odnosze wrazenie ze kazdy moze sie tu swobodnie wypowiadac wiec nie ma o czym mowic. wracajac, o Enigmie wie kazdy ..Polak a zdarzenie mialo wymiar conajmniej globalny wiec tez to zostawmy. mozgi i smietniki raczej zle sie kojarza i nie nalezy ich laczyc a klimaty 'swojskie' lubie dopoki nie idzie o 'swojakow'. prowokacją na temat 'stawki' sam sie osmieszasz a dlaczego pisze 'kiepski' a mowie 'komercyjny nie znaczy..' sam sie zastanow. ..i jeszcze kilka slow do adamski@muticon.pl: bardzo zdziwila mnie twoja wypowiedz. przypuszczam ze naprawde lodzie podwodne to twoj zakret bo tylko tak moge ja sobie wyjasnic. fascynat zawsze patrzy przez pryzmat swojego bakcyla. jednak mam ci za zle ze tak sobie lekcewazysz inne walory filmu (w pojeciu ogolnym). jesli takie jest twoje zdanie to moim, powinni uprzedzac przed projekcja ze film ten jest z gatunku sf albo poprostu kiczowatym obrazkiem coby mozgi pospulstwa mogly zmniejszyc obroty. dla mnie to zwykle oglupianie na ekranie i wyrzucanie pieniedzy. pozdrawiam & cya

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones