PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34745}

Ucieczka gangstera

The Getaway
7,1 8 432
oceny
7,1 10 1 8432
7,5 12
ocen krytyków
Ucieczka gangstera
powrót do forum filmu Ucieczka gangstera

4/10

ocenił(a) film na 4

Wiekszosc filmow Peckinpaha to mroczne i nieprzyjemne kino,tutaj tez tak jest,zle sie to oglada,film psuje dobre samopoczucie.Remake tez nie nadaje sie na spedzenie przyjemnego wieczoru,ale jest troszke lepszy od oryginalu.

ocenił(a) film na 9
libertyn_24

w takim razie polecam Ci film ''Ballada o Cable'u Hogue'u'' , mysle ze zmienisz zdanie. :D

libertyn_24

a ja nie rozumiem skoro czemu film sensacyjny ma być wesoły i ma poprawiać samopoczucie to nie komedia mogłeś obejrzeć american pie albo coś w tym stylu jak chciałes sobie je poprawić i skoro piszesz że jego filmy są mroczne a ich nie lubisz to po co je ogladasz ja obejrzałem kilka filmów ja obejrzałem dwa filmy feliniego i powiedziałem nigdy wiecej moze ty też tak zrób a film wcale nie był mroczny tylko PORZĄDNY co ty wariacie masz jakąś depresje przygnębiony chodzisz że musisz oglądać tylko pozytywnie nastawiające filmy a poza tym był happy end wiec spadaj

ocenił(a) film na 10
Bzium_3

hehe...ten film jest zajebisty, a ty jesteś cienias...hee

ocenił(a) film na 8
libertyn_24

Przeciec w porownaniu z wiekszoscia filmow tego genialnego rezysera akurat ten byl najbardziej "wesoly", happy end był i ogólnie raczej "komercyjnie" bylo. Ale jak Peckinpah robi "komercję" to ja nie narzekam, bo on zawsze kręcił świetne filmy.

ocenił(a) film na 8
ozzy_tom

Konwój jest w podobnych klimatach. I jeszcze bardziej "radosny". Nie ma co narzekać, że bardzo dobry film sensacyjny jest bardzo dobrym filmem sensacyjnym. A niestety autor tego tematu tak właśnie podszedł do sprawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones