PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=955}

Uciekające kurczaki

Chicken Run
6,2 57 244
oceny
6,2 10 1 57244
6,4 11
ocen krytyków
Uciekające kurczaki
powrót do forum filmu Uciekające kurczaki

Tylko dla dzieci i ludzi intelignetnych, znajacych kino. Film bardzo smieszny dzieki licznym nawiazaniom i parodiom znanych dziel. Duze brawa dla autora ktory pokazal ze mozna o wazych sprawach mowic w humorystyczny sposob. Kurczaki zapoczatkowaly wciaz popularny nurt bajek inteligentny, posiadajacych drugie dno

ocenił(a) film na 6
JeRemiaSh

oglądałam go parę lat temu i nawyraźniej jestem strasznie głupia(ta jasne), bo mi się ten film nie podobał!!! rzeczywiście jest nie dla wszystkich, ale określać inteligemcję na podstawie tego czy się jakis film podobał czy nie to lekka przesada!

JeRemiaSh

Tak tak, bo inteligencja przejawia się znajomością hollywoodzkich produkcji, do których robią aluzje twórcy bajek ;D Ale podbudować sobie ego zawsze można ;)

ocenił(a) film na 10
Tausend_kalte_Winter

hahahaha, umarłam XD
Film tylko dla inteligentnych ludzi i dzieci?
No błagam Cię, nie ośmieszaj się!XDD

Bajka świetna, bardzo mi się podobała i wcale nie uważam, że może podobać się ona tylko osobom z tych dwóch kategorii.

Gust jest różny, a to przecież tylko bajka.

10/10

Asteria

Twórca tego tematu napisał "Film jest nie dla wszyskich",
G***o prawda.
jest dla WSZYSTKICH tylko to zależy od humoru widza.

ocenił(a) film na 8
igi_m

przeczysz sam sobie

ocenił(a) film na 4
JeRemiaSh

Nie potrafię się zgodzić z założycielem wątku; w zasadzie, to nie mogę nie nazwać tego co napisał bzdurą. Nawiązania nie są wcale trudne do wyłapania, humor miałki, a tematyka raczej nieciekawa - drobne podszycie filmu aluzjami do cięższych tematów także się nie udało, umierałem z nudów i trudno mi uwierzyć, że ten film był w stanie kogokolwiek skłonić "do refleksji" - jak to piszą niektórzy filmwebowicze.

Film faktycznie nie jest dla wszystkich - w zasadzie, to odradzam go większości. Tyle na ten temat z mojej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones