PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742758}

Uczniowie zła

Let's Be Evil
3,1 623
oceny
3,1 10 1 623
Uczniowie zła
powrót do forum filmu Uczniowie zła

Bardzo słabe. Pomijam fakt, że nie mam zielonego pojęcia o co chodziło (jeszcze na początku mogłam się łudzić, że coś się stanie, ale stało się to, że film staczał się coraz niżej). Po co była ta scena na samym początku!? Przecież ona nie wnosiła absolutnie nic do dalszej fabuły. I co to było to na końcu!? Początek czy jakaś zmiana czy co? Bezsensowna strata czasu widzów i pieniędzy producentów. NIE POLECAM!!!

ocenił(a) film na 1
karu1990

do tej pory nie wiem o co w tym filmie chodziło xD i jeszcze beznadziejne zdjęcia, montaż. Strata czasu!!!

ocenił(a) film na 6
karu1990

Ja podejrzewam, że postacie opiekunów były stworzone przez dzieciaki. Na końcu dziewczynka mówi, że dzieci muszą się bawić, więc końcowa scena, która byłe jednocześnie początkiem oznaczała reset programu i powrót do gry / zabawy. Tak jak Ariel była programem nie odczuwającą emocji lecz miała umiejętność ich odczytywanie, to tak podejrzewam, że opiekunów stworzyli by je odczuwali. Takie są moje podejrzenia. Bo inaczej to bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones