PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555250}
7,0 650
ocen
7,0 10 1 650
Ui hyeong je
powrót do forum filmu Ui-hyeong-je

Szukasz filmu

ocenił(a) film na 9

z mocną akcją, dobrym humorem, treścią polityczną w lekkiej formie? Proszę bardzo. Szukasz filmu o męskiej przyjaźni, który nie jest przerysowany do bólu? Proszę bardzo. Fantastyczny duet Kang-ho i Dong-won zapewni Ci komplet wrażeń bez popadania w skrajności

ocenił(a) film na 3
Edward_Murrow

Dorzucić Zakościelnego do obsady i mielibyśmy jak nic komedię romantyczną bez kobiet. Gdyby to był polski film, to oceny na FW nie przekroczyłyby 5 i pół. Jak dla mnie delikatnie powiewa nudą i płycizną mimo, że parę istotnych kwestii zostało poruszonych.Elementy komediowe bardziej drażnią niż bawią, a Dong-won Kang jest ładny i wiarygodny jak piersi Dolly P. i Natalii S. razem wziętych, przy czym ja zdecydowanie wolę i wierzę w te drugie. Przynajmniej Kang-ho Song nie rozczarowuje. Kategorie: dramat, thriller, akcja to też jakaś pomyłka. Przypisanie do: komedia i przygodowy lepiej opisałoby ten filmik i oszczędziłoby mi oglądania czegoś, co niespecjalnie mnie interesuje. Uważam, że to stracona szansa na niezły film o relacjach z wątkiem sensacyjnym w tle. Mój wpis nie wynika z hejterstwa, bo film mimo wszystko nie jest głupi, ale uważam, że ocena jak i kategoryzacja wprowadza w błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones