PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862005}
6,0 7 704
oceny
6,0 10 1 7704
Ulica Strachu część 3: 1666
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 3: 1666

KURDE...

ocenił(a) film na 3

Pierwsza część była w porządku dałem osiem(subiektywnie) choć bardziej zasługuje na sześć a druga była świetna nie mam na ten temat nic do dodania. Ulica strachu: 1666 to totalne dno historia którą można opowiedzieć w godzinę opowiedziano w dwie, plottwist to kretynizm bez polotu. Dałem trzy ze względu że lubię poprzednie części.

ocenił(a) film na 2
arector

Trudno się nie zgodzić :) pierwsza część zdobyła moje uznanie za śmierci dwóch bohaterów na koniec bo spodziewałem się bardziej opowiastki dla małolatów z niezabijalnymi bohaterami. Druga część to poprostu dobry slasher w którym giną małe dzieci więc pojechali dość odważnie. Ale trzecia część to już głupota do kwadratu i naginanie logiki do komicznego stopnia. Plus bohatetowie lecą na kodach nieśmiertelności, stwory nie są w stanie pomyśleć i wybić szyby zamiast stać przy kracie a szeryf najwyraźniej jechał do centrum handlowego dwa dni żeby bohaterowie mogli spokojnie rozstawić pułapki.

ocenił(a) film na 3
Equos

Zgadzam sie,trylogia rodem z,Hannah Montana.I pomyśleć że tyle osób tu na forum dało takiej bajeczce z d.upy wziętej po 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones