PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11319}

Ulice nędzy

Mean Streets
6,8 12 280
ocen
6,8 10 1 12280
6,6 21
ocen krytyków
Ulice nędzy
powrót do forum filmu Ulice nędzy

Te przedstawienie bardzo mi się podobało. Fabuła może nie jakoś wysublimowana, ale za to jak
pokazana. Życie drobnych rzezimeszków, ustawiających się w hierarchii. Jednak tak naprawdę
nic nie znaczą. I te nudne życie, chodzenie po klubach i typowe ,, ulice nędzy ''. Narracja
niesamowita. Jakby nawiązuje rozmowę z widzem albo z drugą osobą, którą może sobie
wyobrazić główny bohater. Skłania do przemyśleń. Odpowiadały mi te procesje. W ogóle wątek z
kościołem i religią. Film ma mocny klimat, sprawiający, że się czuje tą atmosferę w filmie. Taki
bliski i naturalny, powodujący, że się w nim pływa. Przede wszystkim soundtrack jest niezwykle
trafnym dopełniaczem. Tu Scorsese pokazał, że ma wielki talent w układaniu utworów do scen.
Ciekawe piosenki. Te włoskie i też te amerykańskie. Nawet Rolling Stonesi się znaleźli w scenie,
gdy Johnny Boy wita się w klubie z Charille'em. I rzecz jasna, Harvey Keitel i Robert De Niro. Ten
pierwszy pokazał intrygującą postać. Ten drugi to owszem, wkurzający typ, ale jak odegrany. De
Niro zawsze rewelacyjny.

ocenił(a) film na 9
frycio80

Poza tym czytałem, że ten film się zestarzał i nudzi. Przepraszam, gdzie. Czy wszystko musi być takie wspaniałe i współczesne? Czego się czepiają. To lata 70., więc to co innego. Przenosi nas do nich i do tego klimatu. No, sorry. Jak komuś pachnie ,, starymi zgredami '' i ,, melinami '' to nie pasuje. A ja uwielbiam lata 70., a najbardziej glam rock i hard rock. Być może dlatego tak mi się podoba. Mimo, że mam 17 lat. Ten film po prostu nie musi pokazywać jakichś wielkiego, gangsterskiego życia i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones