PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188513}

Ultimatum Bourne'a

The Bourne Ultimatum
7,7 180 532
oceny
7,7 10 1 180532
7,5 14
ocen krytyków
Ultimatum Bourne'a
powrót do forum filmu Ultimatum Bourne'a

i snuli sie przez caly film bez sensu, a ten z kolei biega i walczy, walczy i biega - tez bez sensu. Film dla milosnikow komiksow.

ocenił(a) film na 8
aququ

no to wróć do wiecznie zadumanego Cybulskiego i filmów z nim

ocenił(a) film na 8
diana6echo

No tak, różne są konwencje filmów, ten jest dla tych, co lubią akcję i się sprawdza

aququ

jeśli nie widzisz w tym sensu. to współczuje

ocenił(a) film na 4
dymekgamer

Nie dziwie sie ze tez to wspolodczuwasz. Szczatkowa fabula podporzadkowana scenom akcji skonstruowanych dla niedorozwinietych nastkow. Ale coraz wiecej takiego chlamu + komedie rozporkowe.

aququ

Po 1 nic o mnie nie wiesz, i się nie dowiesz. Ocenianie czyjegoś wieku po poglądach jest większym dowodem niedorozwinięcia niż zwykła niezgoda z czyimś zdaniem. Być może uraziłem cię swoim komentarzem, przepraszam. Zwyczajnie nie rozumiem jak można nie lubić tego filmu, zważywszy na świetną, interesującą, wciągającą fabułę, ciekawe sceny akcji, i przede wszystkim kreacje głównego bohatera, który moim zdaniem jest najciekawszym bohaterem kina akcji ostatnich lat.

ocenił(a) film na 4
dymekgamer

Mylisz sie. Juz cos o tobie wiem. Przede wszystkim masz problemy na poziomie czytania ze zrozumieniem. To umiejetnosc sprawdzana w tescie szostoklasisty. A twoj wiek mnie nie interesuje.

aququ

Panie, podaj mi jakiegoś dobrego Thriller'a. Bo jeżeli tryglogia Bourne, jest dla ciebie, filmem dla nastków, ze szczątkową fabułą, a całość podporządkowana scenom, akcji to widać dobrego filmu szpiegowskiego nie oglądałem. Bo dla mnie Bourne to rewelacja.

pawlobit12

Ale na co tu się zżymać? Wydawało mi się, że to oczywiste, że Bourne jest nastawiony na sceny akcji, mi go polecano przede wszystkim ze względu na montaż i to rzeczywiście stoi na wysokim poziomie, natomiast fabuła całej trylogii jest po prostu śmieszna. Ja nikogo nie chcę obrażać, to po prostu jest smutne, że niektórzy nie dostrzegają infantylności tego filmu. Chyba że są to osoby bardzo młode, można to wtedy zrozumieć.

ocenił(a) film na 10
Litawor

To thriller nie film akcji, Akcja to Die Hard, chyba czymś się różni, czy też nie?

ocenił(a) film na 10
aququ

Tak tak.... jak sie jest tak ograniczonym i nie potrafi sie interpretowac filmow akcji to wspolczucia :D

ocenił(a) film na 4
aququ

Oprócz tego, ze w filmie poza pościgami nic się kompletnie nie dzieje i Bourne faktycznie tłucze się bez sensu, to jeszcze bez sensu powiadamia wrogów o swoim położeniu.

ocenił(a) film na 8
aququ

a co ma robić ??? siedzieć i oglądać m-jak miłość???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones