PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719245}
6,4 27 884
oceny
6,4 10 1 27884
Umysł przestępcy
powrót do forum filmu Umysł przestępcy

Oldman, Costner i Lee Jones. Z taką obsadą spodziewam się świetnego filmu. Mam nadzieję, że Gary będzie miał główną rolę albo chociaż jedną z głównych.

ocenił(a) film na 5
diddl

Na razie tylko wiadomo, że Costner będzie się przechadzał po plaży ;]

http://www.imdb.com/title/tt3014866/locations?ref_=tt_dt_dt

creep_

No kurcze Kevin był u mnie na dzielnicy (Croydon) a ja go nie widziałam. What a pity! XD

ocenił(a) film na 5
malinka01

Nie ma tego złego. Może lepiej zapuścić sobie stary film z młodym Costnerem, niż wyglądać starego Kev'a po dzielni :)..

creep_

No ostatnio wlasnie tak robie ;)

creep_

Wyogladalam juz prawie wszystkie xd

ocenił(a) film na 5
malinka01

Też :). W tym nowym filmie ma dość straszną stylówę, miast się zakochać można się wystraszyć. No i kto wie, może Kevin coś tam na Twoich włościach zgubił (albo mu ukradziono :) i jeszcze po(to)wróci...

creep_

Fakt, widzialam zwiastun i mam mieszane uczucia. Z jednej strony mój mój ulubiny aktor, a z drugiej... a co do tej kradzieży to bardzo mozliwe. Tutaj caly czas cos ginie xd

creep_

Bardziej go wolę oglądac jak nie gra czarnego charakteru, no ale zobaczymy. Moze obejrze z ciekawości

ocenił(a) film na 3
diddl

bardzo mi przykro : (
lepiej nie ogladaj

użytkownik usunięty
diddl

Dla mnie szczególnie rola Oldmana to parodia filmów akcji. Czułem się jak bym oglądał Ściąganego z Leslim Nielsenem, a Oldman grał jak Porucznik Fergus Falls z tegoż filmu. Obsada na papierze galaktyczna, a film w moich oczach to nędza i wtórność. Nie polecam.

ocenił(a) film na 6

No, ciężko mi to przechodzi przez gardło (Oldman ulubiony aktor), ale co racja to racja. Nie postarał się, miałam wrażenie jakby to olał. Spodziewałam filmu co najmniej na 8/10, taka obsada (!). Niestety nie wyszło.

ocenił(a) film na 4
carreyowa

Niestety, nie wyszło - Oldmanowi także 4/10 !!!

ocenił(a) film na 10
diddl

A Ryan Reynolds?

kkutz

Włąśnie miałem pytać o to samo... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones