PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 667
ocen
5,2 10 1 5667
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

nie oszukujmy się,van damme już swoje lata ma i o ile nie zagra w czymś pokroju "niezniszczalnych" czeka go robienie kolejnych gniotów wydawanych da dvd,albo odcinanie kuponów od starych filmów,moze zrobi tez kolejną część "kickboxera"albo "podwojnego uderzenia"...obym się mylił,może Scott Adkins jakós tego uniwersalnego żółnierza podratuje,ale szczerze wątpie...

seba851

myślę że nie będzie jak 1 , jedynka to jest klasyk kina akcji

prof_mateusz27

Jednak dla fanow Van Damma nadal to bedzie dobre kino i obojetnie czy wejdzie do kin czy tylko wyjdzie na dvd . Mam nadzieje ze jednak to bedzie kino a jesli nie to kupie dvd i tez obejrze

marko1139

van damme jest moim ulubionym aktorem i na pewno mi spodoba ta część fajnie by było jak wejdzie do kin ale ja na pewno kupie se na dvd czy wyjdzie czy nie

seba851

Ci co uważają filmy wrzucane od razu na DVD za gówno, są pozbawieni mózgów!

ocenił(a) film na 7
Legend_Returns

Święta racja.

dochulla

Universal Soldier: Regeneration, In Hell, The Punisher: War Zone - czy muszę wymieniać dalej??

ocenił(a) film na 7
Legend_Returns

Widziałem tylko pierwszy tytuł.

dochulla

I jak??

ocenił(a) film na 7
Legend_Returns

Ja tam lubię old school,do pierwszej części nie ma podjazdu,ale dało się obejrzeć.Widać że budżet mały.Niestety dużo osób za ery vhs szalało za filmami z van dammem,lundgrenem,cała sceną martial arts,a teraz się wypieli na to i się nie przyznają nawet.

dochulla

Niestety taka jest Prawda Absolutna - tak samo jest z filmami Stallone'a,
Schwarzeneggera i reszty ekipy wraz z Trylogią Spider-Mana Sama Raimiego na czele!;///

ocenił(a) film na 7
Legend_Returns

Takie kino schodzi trochę na margines,chociaż wciąż ma rzesze fanów,nie jest już w mainstremie ,ale według mnie to nawet dobrze.

dochulla

Czemu uważasz, że to dobrze??:)))

ocenił(a) film na 7
Legend_Returns

Zawsze wolałem podziemie niż komercję,ten kto lubi takie kino zawsze będzie je oglądał,niezależnie jak będzie zepchnięte na margines.

dochulla

Podpisuję się pod tym!:)))
Stallone, Lundgren, Schwarzenegger, Van Damme, Gibson, Jet Li, Eastwood - to moja Religia!;)

ocenił(a) film na 7
Legend_Returns

A kolega widzę metalowiec,w tym roku dobry brutal assault się szykuje,machine kórwa head,miejsce w autokarze już mam,teraz tylko bilety.

dochulla

Wpisuj się gościu na mojego bloga i tam sobie ponawijamy o heavy metalu:)))
Siedzę w tym od 12 lat, a przed chwilą skończyłem słuchać
PŁYTĘ ROKU 2011 a mianowicie - "Fallen Angels" Venoma!!!!:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones