PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 668
ocen
5,2 10 1 5668
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

czy mnie pamięć nie myli czy Dolph nie został przypadkiem poszatkowany przez jakąś maszynę na farmie w oryginalnym "Uniwersalnym"?

ocenił(a) film na 6
lennykrawiec

Został sklonowany po raz enty.

karoman4

Nie dość że został poszatkowany w orginalnym filmie, to w reaktywacji Van Damme mu zrobił dziurę Shotgunem w głowie. No cóż magia kina :P Ale po obejrzeniu zwiastuna tej częsci jestem tego naprawdę ciekaw. Czyżby Van Dammowi odbiło do końca i jest zły, kolejny klon Lundgrena, Uri Boyka vs Pitbull a to trzeba zobaczyć :D ogólnie naprawdę czekam na wydanie DVD.

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

Co do Van Damme'a w filmie, to ja mam swoje takie przemyślenia dotyczące jego roli. Ale nie będę na razie o tym pisać, by nikt się nie złościł, że spoileruję. Obejrzę najpierw film i zobaczę, czy moje przypuszczenia okażą się trafne.

karoman4

Kolego, przeczucia to nie spojler, dawaj. Spojler jest wtedy jak obejrzysz i zdradzasz fabułę, ewentualnie jakieś info w necie przeczytasz i też zdradzasz fabułe.

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

Koleżanko jak już ;-)

Ok, ja myślę, że oni Van Damme'owi zrobili pranie mózgu (już w trzeciej części było z nim, coś nie tak). Adkins będzie myślał, że to Van Damme stoi za zamordowaniem jego rodziny, a się okaże, że to Lundgren za wszystkim stoi i na dodatek chciał wrobić w to Van Damme'a. W ten sposób zniszczyłby Adkinsa, Van Damme'a i sam miałby spokój.


Ale mówię, to tylko takie moje spekulacje, które nie muszą mieć odzwierciedlenia w filmie ;-)

karoman4

Koleżanko :) zobaczymy jak film na DVD wyjdzie. Nie będę tego inaczej oglądał. Mam nadzieje że Adkins załatwi dziadka Van Damma i dziadka Lundgrena na początku a na koniec z PitBullem będzie się prał, mógłby być ten żołnierzyk co w trójce na końcu klonów narobili jego. Lubiłem jego postać. No nic zobaczymy.

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

No właśnie w tym sęk, że mi się zdaje, że Van Damme jest zły, bo mu zrobiono pranie mózgu. Może w trakcie trwania filmu, znów zacznie wracać mu pamięć i może okazać się, że nie jest tak, jak myślimy.
Masz rację, jak obejrzymy, to będziemy mogli się wymądrzać ;-P

karoman4

Ja to ogólnie Van Damma średnio trawie więc mam nadzieję że Adkins go szybko wykończy :P

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

Ja lubię Van Damme'a ;-) W ogóle Stara Gwardia kina akcji 80-90 jest the best ;-D

ocenił(a) film na 9
karoman4

Ja jakoś lubię Van Damme'a, ale z tych nowszych właśnie filmów. Te starsze strasznie głupie są.

A przy okazji, pozwolę sobie podzielić się swoimi przeczuciami. Obejrzałem jak na razie 30 minut filmu, no i wiadomo, ta scena co w zwiastunie widać jest, gdzie Van Damme zabija rodzinę Adkinsa, to sądzę, że to wszystko ściema, Adkins nigdy nie miał rodziny, a Van Damme jest tym najbardziej dobrym z dobrych i po prostu wyzwala Uniwersalnych Żołnierzy, a Adkins jest jednym z nich. Patrząc po zwiastunie to razem z Lundgrenem robią armię wyzwolonych UŻ i będą walczyć z rządem. Dlatego JCVD raczej nie jest czarnym charakterem w tym filmie.

A Lundgren biedny jest, kiedyś zwykłym żołnierzem w Wietnamie był, a teraz z niego takiego psychopatę zrobili :)
http://www.youtube.com/watch?v=yxDaVCVJEDo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones