PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 667
ocen
5,2 10 1 5667
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

to prawda że ta część różni się znacznie od poprzednich, nie ma z nimi wiele wspólnego.

ta część napewno ma mroczniejszy klimat od poprzednich, szczególnie podobały mi się wstawki muzyczne drone/doom/industrial/dark ambient.

chyba pierwszy film z adkinsem w roli głównej gdzie dostawał niezłe baty. szkoda tylko że lundgrena i van damme było tak mało ale ciesze się że chociaż na troche się pojawili.

użytkownik usunięty
Expendable91

tych 2 ostatnich było tyle co norrisa w ex2 czy jeszcze mniej? ;D

ocenił(a) film na 8

tyle co norrisa albo troszeczke więcej. pojawiają się pare razy na początku i w międzyczasie w filmie na chwile i potem pod koniec filmu jak walczą z adkinsem. 2 godziny film więc naprawde spodziewałem się że ich więcej będzie, tylko mówie żebyś się nie nastawiał że lundgren i van damme grają przez całe 2 godziny bo tutaj główną postacią jest van damme

użytkownik usunięty
Expendable91

van damme?

ocenił(a) film na 8

sory :D chodziło mi o adkinsa, miało być:

"tutaj główną postacią jest adkins"

użytkownik usunięty
Expendable91

spoko tak myślałem że o to ci chodziło

ocenił(a) film na 7

ja chce norrisa w ex3 xd

użytkownik usunięty
ptakusz

ja też xd

ocenił(a) film na 6
Expendable91

O to czuję, że w moim przypadku będzie to tak jak z trzecią częścią US.

ocenił(a) film na 8
karoman4

http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552445_238847186243752_726 743374_n.jpg :D

ocenił(a) film na 6
Expendable91

Jak ksiądz na mszy ;-D

ocenił(a) film na 8
karoman4

jakbym miał takiego księdza w parafi to codzienie bym do kościoła chodził

ocenił(a) film na 6
Expendable91

Zwłaszcza do spowiedzi ;-P Chociaż taki ksiądz też miałby nie jedno na sumieniu ;-D

ocenił(a) film na 9
karoman4

Czyli dobrze Katarzyno? :)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

No nie wiem. W trzeciej części oczekiwałam pojedynku Luca ze Andrew Scottem. Ale nie jestem złej myśli. Jak obejrzę, to się przekonam.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Tam oni nie staczają ze sobą pojedynku niestety :( Adkins jest głównym bohaterem i klepie wszystkich po kolei ;)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Jak obejrzę, to podziele się z Wami swoimi spostrzeżeniami.

ocenił(a) film na 9
karoman4

Czekam ;)

ocenił(a) film na 9
Expendable91

Zaskoczyła mnie Twoja pozytywna ocena Tomku! Zazwyczaj to, co mnie się podoba, Ty odrzucasz - tu jest odwrotnie. U mnie 9 za walki i postacie pierwszo i drugoplanowe + też żałuję, że Dolpha i Jean-Clauda było mało, zaskakująca rzecz to rewelacyjna rola Arlovskiego.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

krótka ale fajna była walka Arlovskiego oraz Roy Jones Jr.

ocenił(a) film na 9
Expendable91

Noo ;) Ale ja na zawsze zapamiętam tego "łysego Van Damma". Jako czarny charakter wyglądał idealnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones