PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 670
ocen
5,2 10 1 5670
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

http://vimeo.com/46612599

Hasło: Planet Media

ocenił(a) film na 8
caleb_83

a tutaj na http://www.youtube.com/watch?v=RJS-dNre2ds&feature=youtu.be

ocenił(a) film na 7
Expendable91

Mam mieszane uczucia, zapowiada się klimat słabszy niż w trójce, Lundgren prezentuje się kiczowato, plusem jest udział Adkinsa, Niektóre sceny mają potencjał, ale nie spodziewam się cudów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shamar

a co juz widziales? pewno jestes jedna z tych osob co juz wystawily ocene

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
caleb_83

Po tym trailerze wnioskuje że Van Damme będzie tym złym. Z serii oglądałem tylko jedynke, ale on chyba tam był jednym z tych dobrych?

ocenił(a) film na 6
CottonCrush

W trzech pierwszych częściach US Van Damme był dobry. A tym razem w US4 zagra po złej stronie, tak jak Lundgren.

karoman4

W głowie im się coś przestawi czy ten film nie będzie powiązany z wcześniejszymi?

ocenił(a) film na 6
CottonCrush

Tego nikt nie wie. Zobaczymy na premierze ;-D

ocenił(a) film na 6
CottonCrush

będzie powiązana z trójką z 2009 r, będzie to bezpośrednia kontynuacja, bo 2 część z 1999 w ogóle została zignorowana, więc ciąg wygląda tak us 1992, potem us reaktywacja 2009, us nw 2012, więc trójkę można traktować jako drugą cześć, można powiedzieć, że us ma trzy serie z innymi rozwinięciami przygód luca - jcvd, pierwsza seria: us 1992, us 2 1998 i us 1998, druga seria us 1992, us 2 1999, trzecia seria us 1992, us reaktywacja 2009, us nw 2012, w takim przypadku jest wszystko logiczne

herkules5_56

Dzięki, przypomnę sobie chyba jedynke i zobacze trojke przed premiera tego filmu.

ocenił(a) film na 6
herkules5_56

A ja biorę pod uwagę tylko te, gdzie był Jean-Claude Van Damme, czyli US1 1992; US2 1999 i US3 2009, no i teraz będzie US4 2012. Pozostałych wersji US nie oglądałam i nie wiem czy się skuszę.

karoman4

no tak z jcvd najlepsze ale dwojka z '99 nijak ma się fabularnie do pozostalych czesc do tych z 09 i 12, nawet twórcy w wywiadzie powiedzieli, że dwójka jest pominięta i w niej zawarte wydarzenia i cofnęli się do jedynki

ocenił(a) film na 6
herkules5_56

Szczerze, jak dla mnie to dwójka z 1999 jest o oczko lepsza od trójki z 2009, ale tylko o oczko, więc to prawie żadna różnica. W trójce całą akcję pieczętuje moment, w którym spotyka się Luc ze Scottem i tylko to. Ale wiesz, co człowiek to inny gust.

Aha i żeby nie było niedomówień. Jestem Kasia ;-) Ludzie mnie mylą z chłopakiem przez mój nick i avatar ;-)

ocenił(a) film na 10
caleb_83

Dobry film będzie :)

ocenił(a) film na 9
caleb_83

Na mnie ten trailer zrobił olbrzymie wrażenie, nie mogę się już doczekać :) Wiecie, kiedy będzie z Lektorem, albo napisami? :)

AdamBayern01

jest o tym mowa w innym poście, kiedy premiera ,ale zagraniczna

ocenił(a) film na 9
herkules5_56

Ok, dziękuję i przepraszam :)

caleb_83

Solidny trailer, zapowiada się dobre kino akcji.

0wner2

Mi się nie bardzo podoba. Filmy tylko DVD są cienkie zazwyczaj. Miałem nadzieję na kinówkę gdzie na pewno było by o wiele więcej akcji.

The_Fallen

to jest taka kinówka/DvD

The_Fallen

wiem że, w Niemczech, Ameryce będzie i jeszcze paru krajach

prof_mateusz27

Mimo to na coś fajnego się nie zapowiada.

The_Fallen

tak jak ktoś napisał w tym czy innym temacie ze, dalsze części nie potrzebnie powstały i moje zdanie jest takie samo

prof_mateusz27

Ja bym chciał wysokobudżetowe widowisko. Szkoda, że nie zapowiada się na to!

The_Fallen

nie no nieźle się zapowiada ale w ogolę prawie nie przypomina Universal Solider co nie ?

ocenił(a) film na 6
prof_mateusz27

Już sam fakt, że Van Damme gra złego potwierdza to, co napisałeś.

caleb_83

Zna ktoś może końcowy utwór w trailerze przy przedstawianiu obsady?Wpadł mi w ucho i nie chce wypaść:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones