PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 661
ocen
5,2 10 1 5661
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
ocenił(a) film na 7
cichy1970

Zaraz za pierwszą częścią najlepszy Uniwersalny. Mimo że mocno odeszli od głównej historii to film naprawdę dobry. Polecam!

ocenił(a) film na 5
cichy1970

Jak chcesz zobaczyc jak Van Damme niszczy dla paru dolarow postac Luca Deveroux to mozesz obejrzec

ocenił(a) film na 10
cichy1970

Mi tam podoba się ten film :) , początek coś w stylu jak w grze Max Payn 1(nie wiem jak to pisze sie ten Payn) uważam ze jak by było ze niby umie sport walki to by obronił się przed bandytami i swoich bliskich nawet przed super żołnierzami z laboratorium .

xMrBushido

A to jakiś problem wpisać w google max payn.. i zobaczyć co ci podpowie wyszukiwarka? Nie, lepiej pisać że nie wiesz jak się pisze. Ignorancja i brak pomysłowości.

cichy1970

Fan pierwszej części mówi ci że film bardzo niespójny i kiepski (chcieli wprowadzić coś nowego ale ogólnie dupa zbita) , poza tym z pierwszą częścią niema nic wspólnego a szkoda bo 3 część nie była zła , miała swój klimat.

ocenił(a) film na 6
cichy1970

Regeneracja lepsza. W zasadzie czwórka nie ma nic wspólnego z Universal Soldier , film "bez fabuły".

ocenił(a) film na 9
Lizmak

I w sumie masz chyba rację.Dzisiaj obejrzałem na Pulsie Regenerację(już któryś raz z kolei) i stwierdzam,że to jest świetny film.Z klimatem i ciekawą scenerią.I spodobało mi się,że było dużo brutalnych walk i strzelanin pomiędzy tymi żołnierzami.Na plus to,że Van Damme grał tu znaczącą główną rolę,bo niestety w czwórce zszedł nieco na drugi plan, co obniżyło filmowi status,ale w trójcę było okey.Na nowo mnie ten film zachwycił.Bardzo dobry akcyjniak.

ocenił(a) film na 9
cichy1970

całkiem co innego niz jedynka ...ale jak dla mnie chyba lepszy ...klimat zajebisty muzyka sceny walk itd ...wszystko gra ...pozytywnie mnie zaskoczył

ocenił(a) film na 9
cichy1970

Opinie tego filmu są bardzo różne. Mnie się osobiście podobał, i polecam.

cichy1970

Wielki fan US1 : Zawiodłem się na tym filmie. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

prof_mateusz27

Nienawidze makabrycznych scen z udziałem dzieci.(początek filmu)...dla mnie dno i całkowite zboczenie z tematu.....totalna zmiana kierunku.....

ocenił(a) film na 3
cichy1970

Zależy co Cię kręci. Nijak ma się do US1. Zdecydowanie tańszy i bez rozmachu. Bida aż piszczy na każdym kroku. Mógłby się obronić walkami, ale jest ich mało. Za to bardzo brutalne.

Woooo

Tanie, makabryczne gówno. Van Damme był kiedyś taki fajny mimo że filmy dziś stare. Dziś ma strasznie wredny pysk...

cichy1970

Jak ty będziesz w jego wieku to jeszcze gorszą będziesz miał mordę możesz być tego pewien pajacu.

ocenił(a) film na 9
mativandamme

Dobrze mówisz.Facet tyle w życiu przeżył i tyle się spracował,że chyba normalką jest,że nie będzie wiecznie wyglądał jak 20-latek.

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

Dokładnie. To tylko człowiek i tak jak każdy z nas raz prezentuje się lepiej a raz gorzej. W młodości był po prostu przepiękny ale i teraz jest przystojny :) :P Nie boi się zestarzeć.

ocenił(a) film na 9
cichy1970

I pysk to ty masz wypierdku.

cichy1970

Jak dla mnie porażka. Właściwie to nie wiem co ten film ma reprezentować. Został chyba tylko nakręcony dla kasy i dlatego podpięli go pod US. Bo chyba na film "Zemsta klona" nikt nie chciałby spojrzeć.

ocenił(a) film na 9
japimacho

To ty jesteś na tym zdjęciu w swoim avatarze?Chyba tak,sądząc po twojej wypowiedzi.W filmie przecież czuć ten dawny klimat,szczególnie w finałowej scenie.Jak kiedyś na vhsie.

aza_0_9_z_

Nie rozumiem co ma mój avatar do tego co myślę o danym filmie. Może mi to wyjaśnisz.

ocenił(a) film na 9
japimacho

No,bo wiesz po twojej wypowiedzi tak uznałem.Ale spoko,każdy może mieć swoją opinie.Tyle,że ja się z twoją nie zgadzam.Film ma jednak ten swój klimat.Wolałbym go oglądać niż wiele innych filmów.

ocenił(a) film na 10
cichy1970

film jest bardzo dobry :) i fajny, nie słuchaj tych niedojrzałych dzieci z podstawówki co krytykują ten film. .. Film jest naprawdę super:)

ocenił(a) film na 9
vAkatsuki

Zgadzam się w 100 procentach,ale trójka chyba trochę lepsza.Chociażby dlatego,że było w niej więcej Van Damma.Ale nie mówię,że czwórka zła.Według mnie też super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones