PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 670
ocen
5,2 10 1 5670
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
ocenił(a) film na 5
prof_mateusz27

Budget:
$11,500,000

kinoman989999

wiem, dlatego napisałem podobno, bo na jakiejś stronie zobaczyłem 40mln i na Wikipedii nawet jest wpisane

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Niemożliwe, za takie pieniądze, to już film musiałby być wpuszczony do szerokiej dystrybucji kinowej, bo inaczej by się nie zwrócił.

Roy_v_beck

no film jest w pełno krajach puszczany możliwe że nawet w Polsce będzie

ocenił(a) film na 9
prof_mateusz27

Średnio to widzę. W Stanach nie jest puszczany. To raczej od razu na DVD tytuł taki typowy. W sumie nawet te 11,5 mln to nieźle jak na tego typu film.

Roy_v_beck

W USA jest puszczany w wybranych kinach. Szkoda ,że nie zdecydowali się dołożyć 10-20mln $ i puścić go we wszystkich kinach na świecie. Myślę ,że spokojnie by na siebie zarobił. Sporo osób by na niego poszło ,zwłaszcza tych pamiętających pierwszego US. Cholera, może nawet sam bym się na niego wybrał, bo recenzje zbiera pozytywne.

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Weź się puknij, w polsce na pewno nie będzie w kinach xDDD Jak im ciężko puścić na czas kasową produkcje typu TED. NA DVD w listopadzie czyli za około miech.

ptakusz

Nie pyszcz mi tutaj. Z polską to trochę przesadziłem masz racje, bo u mojego kumpla jeszcze nie puścili Ex2 chociaż są tam 3 kina

prof_mateusz27

w Polskich kinach zazwyczaj są jakieś problemy

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

Jest puszczany bądź będzie w wąskieeej dystrybucji kinowej USA. W Rosji, Brazyli i japonii. Na DVD wyjdzie 30 listopadaw USA>

ptakusz

jeszcze w Niemczech i w kilku krajach będzie

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

40 MLN??? NO F-U-C-K-IN' WAY. To looper z Willisem miał ledwo 30 milionów, a co dopiero film klasy b 40? xd Na co? Nawet jedynka uniwersalnego nie była za tyle kręcona. No chyba, że za 20 lat jakiś mądry Pan postanowi zrobić REMAKE tego filmu to może będzie miał tyle, ale już pewnie bez Van damme i Lundgrena ewentualnie może Adkins by się załapał xDD

ptakusz

też się zdziwiłem ale napisałem PODOBNO

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

A skąd się wzięło te prawdopodobieństwo? Gdyż ja wiedziałem o tym już w styczniu, że film będzie miał budżet ok 10 mln. Oczywiście źdródło IMDB>

ptakusz

właściwie to 11.500 mln i tak chyba jest na prawdę bo patrzę teraz na Wikipedii i zmienili bo wcześniej było 40mln i na jakiejś stronie zagranicznej też pisało 40mln ale to raczej błąd

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Rozumiem, nie ważne chrzanić to.

ptakusz

mię też to za bardzo nie interesuję film i tak zapowiada się dobrze

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones