PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 667
ocen
5,2 10 1 5667
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Sceny walk miodzio

ocenił(a) film na 7

Wahałem się między 7 a 8. Najlepsze sceny walk i najbardziej realistyczne i dopieszczone jakie
widzialem od dluzszego czasu, duzo ciekawych pomyslów i mądrych kopii innych filmów. Wyszedł z
tego ciekawy remix, z autorskim wkładem. Sceny walk sa mocne, realistyczne jesli chodzi o
odczucia i fizyke i w skrocie rezyser sie nie pie*doli z widzem :D Fajnie sie to oglada zupelnie jak za
dzieciaka. Sama fabula nawet jest i ciekawe pomysly rodem z hitmana. Gra aktorska super! Mozna
sie wczuc, muzyka tez i klimat. Jedynie fabula kuleje sa dziury fabularne ale kogo to obchodzi :P

ocenił(a) film na 6
Czarli_3

Gdyby nie Adkins nie wiem coby z tego wyszło a tak dzięki niemu się nie nudziłem,On jak zawszę wyczynia takie rzeczy że się w palę nie mieści.Ocena 6/10.

ocenił(a) film na 4
Czarli_3

..niektóre sceny walki są fajne i to tylko tyle w tym filmie jest fajne, dużo scen walki jest wyolbrzymiona i nie realistyczna, przekombinowana, fabuła ciągnie sie jak spaghetti..

ocenił(a) film na 7
budzdom93

a co myslales? :D to film klasy Z

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones