PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 664
oceny
5,2 10 1 5664
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Sentymentalne 10/10

ocenił(a) film na 7

Sentymentalne 10 ode mnie. W filmie było wiele niedociągnięć ale przyknąłem oko i dałem z pełnym sentymentem 10! Za mało Lundgrena zdecydowanie za mało! Klimat był zbyt mroczny, jak na taki gatunek i muzyka do dupy.

użytkownik usunięty
ptakusz

a jak walki adkinsa? na poziomie? rozpisz się trochę ;)

ocenił(a) film na 7

Walki jak najbardziej na poziomie, nie ma co narzekać. Adkins w formie, lecz na początku filmu troche taki ciotowaty był XD gdyż fabuła rozwijała się bardzooo powoli, a to była nowość w tej serii, bo żadna część nie była tak długa - Przypomina troche Thriller-akcji z elementami sci-fi i horroru. Nie będziesz raczej zawiedziony dla fanów adkinsa, van damme'a, lundgrena pozycja obowiązkowa - dla nich warto obejrzeć ten film to chociażby z "sentymentu".

użytkownik usunięty
ptakusz

obejrzę obejrzę martwiłem się tylko o te walki ;)

ocenił(a) film na 8

w pierwszej połowie filmu adkins dostaje niezłe baty dopiero później się rozkręca. no i troche mało lundgrena oraz van damme ale tak czy tak ciesze się że się pojawili

użytkownik usunięty
Expendable91

adkins walczy z każdym z osobna?

ocenił(a) film na 8

tak

Expendable91

zauważył ktoś jonesa jr?

ocenił(a) film na 8
jezi86

on walczył z arlovskim albo?

Expendable91

No z arlowskim, i potem go zpizgali wszyscy.

ocenił(a) film na 8
jezi86

w sumie arlovski miał większą troche role od van damme i lundgrena, tak mi się wydawało że częściej pojawiał się w filmie

Expendable91

No w sumie.Postawili na nowe osoby.Scenariusz też pewnie na to nie pozwolił.Ale postać Vandammea na pewno przyciągnęła osoby do filmu.Też odnośnie zarobków za film.

ocenił(a) film na 8
ptakusz

mi się właśnie ten mroczny klimat podobał oraz te muzyczne wstawki drone/doom/industrial/dark ambient, ale co kto lubi :) pozdro

ocenił(a) film na 8
ptakusz

Ja dalem 8/10, w sumie tez z sentymentu dla Lundgrena. Szkoda ze bylo tak malo Dolpha i nie powalczyl dluzej. Nie jestem milosnikiem aktorstwa Van-Damme'a ale akurat w takich rolach (czarnego charakteru) jest nawet calkiem niezly. Ogolnie dobre kino akcji, mocny poczatek, pare efektownych mordobic ;) i sporo krwawych scen (nie bede spojlerowal), wiec nie polecam osobom o slabych nerwach. Strasznie dawno temu ogladalem pierwsza czesc z lat 90-tych i na poczatku zastanawialem sie o co tu chodzi ale to byl dla mnie osobiscie plus. Rzeczywiscie film sie troche dlugo rozkreca

użytkownik usunięty
ptakusz

http://www.filmweb.pl/film/Niezniszczalni+2-2012-595010/discussion/Najlepsze+fil my+akcji+sensacyjne+lat+-+g%C5%82osowanie,2038051

Najlepsze filmy akcji- głosowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones