PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 661
ocen
5,2 10 1 5661
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

... tak powinien brzmieć podtytuł tego filmu. Scenariusz napisany na kolanie, brutalny bełkot, brak słów na tą szmirę.
Lubię Van Damme'a i Lundgren'a i nie wiem ile płacą za czwartą część, ale piątej bym nie przeżył. Nie polecam, bo szkoda czasu.

Hajduczek75

Niestety, ale nie zgadzam się z tą opinią. Fakt, że ty nie rozumiesz scenariusza nie oznacza wcale, że on jest bez sensu. Nie jest to film dla każdego, ale mam wrażenie, że niektóre próby uargumentowania własnego zdania są przepełnione zwykłą frustracją wynikającą z niezrozumienia przedstawionej tu historii. Mądrzejsi ode mnie i od ciebie udowodnili, że fabuła trzyma się kupy. Proponuję więcej pokory. Ja też na początku nie zrozumiałem tego filmu, ale jednak zadałem sobie odrobinę trudu, by moje wątpliwości zweryfikować. Okazało się, że pewne rzeczy mi zwyczajnie umknęły podczas seansu. Może wytłumaczysz mi, dlaczego wielokrotnie nagradzany amerykański pisarz i scenarzysta Nick Antosca uznał ostatnią część "Uniwersalnego żołnierza" filmem roku 2012. Kompromitującą rzeczą dla niego jako autora powieści byłoby promowanie filmu z głupim i nielogicznym scenariuszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones