PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 670
ocen
5,2 10 1 5670
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

lipa

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie to bez sensu, że kolejna część nie jest powiązana z poprzednimi. Van Damme nagle staje się czarnym charakterem. O co tu do cholery chodzi?

ocenił(a) film na 9
pavel16

Ogladales juz?! poczekaj ,obejrz i zobaczymy co i jak,,mi tez sie wydawalo ze moze byc lipa,ale ogladalem trailer noi ciekawie sie zapowiada ..dla mnie wystarczy ze jest scott dobrym charakterem w tym filmie

ocenił(a) film na 7
maju90

fajnie sie zapowiada to fakt, ale obysmy sie nie zdziwili. bo ja z checia czekam na ta czesc.

spiderman_

no lepiej by było

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

no pewnie ze tak. Wkoncy van damme i lundgrem graja w ostatnich latach same gowna oprocz niezniszczalnych.

spiderman_

chyba krzyżowego ognia nie oglądałęś

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

widzialem i byl kiepski

ocenił(a) film na 9
spiderman_

To się akurat mylisz, bo był fajny :D Chyba że ktoś nie lubi kina akcji, ale w takim wypadku to i w "Uniwersalnym żołnierzu" nie ma czego szukać.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

nie był az taki zly, da sie obejzec, ale do najlepszych jego filmow nie nalezy.

ocenił(a) film na 5
maju90

Film może być fajny ale nie zmienia to faktu, że fabuła nie będzie miała nic wspólnego z poprzednimi częściami.

pavel16

dokładnie

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Może to jest nowa wersja Uniwersalnego ? Spojrzenie na ten film okiem nowych widzów.. Dajmy szansę filmowi kto wie może tai zabieg pozwoli na odświeżenie serii w kinach i Dolpha i Van Będziemy mogli oglądać częściej na sali kinowe :) Czekam choć nie jestem wielkim fanem Uniwersalnego to czekam :)

Ja natomiast jestem wielkim Fanem pierwszej części :)wiem że ta część nie ma nic wspólnego z 2 z 1999

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Ale wiesz, że są dwie części, które są kontynuacją pierwszej części ?.. Jest to jednak produkcja TV... Kinowe filmy są też niby powiązane ale niestety (moja osobista ocena) Return to jedna wielka kpina. Więc tak naprawdę jedyna ma aż 3 alternatywy :).. Te dwie części TV, Return, i to ostatnio co wyszło :)... Więc jak kto woli... Ta część wydaje mi się że jest nowym spojrzeniem na Uniwersalnego...Jeśli zarobi kasę film będzie nową wersją dla obecnych początkujących widzów..

można powiedzieć że są 3 dalsze cięgi ale żadna z nich nie jest godna "Uniwersalnemu żołnierzowi z 1992" i masz racje ta część jest innym spojrzeniem na US

ocenił(a) film na 6
prof_mateusz27

Już samo to, że JCVD będzie bad guy.

ocenił(a) film na 9
karoman4

http://www.youtube.com/watch?v=2TkxsjWGrDs

Ta recka potwierdza, że to w sumie inne nie tylko fabularnie, ale też gatunkowo kino niż poprzednie części. Po tym, co usłyszałem, nie mogę się jeszcze bardziej doczekać. Mimo wszystko lubię jak dobre mordobicie okraszone jest dobrą historią.

ocenił(a) film na 6
Roy_v_beck

Ja odnoszę wrażenie, że Van Damme nie będzie takim jednoznacznym czarnym charakterem a cała historia będzie miała nieco głębszy wymiar. Tym bardziej, że Luc w zasadzie nie był wcześniej negatywną postacią. Chyba, że Day of Reckoning całkowicie odcina się od poprzednich części.

Powyższa recka zachęcająca, a film wykonany niezle i do tego będzie grany w kinach. Już nie mogę się doczekać!

Lizmak

skąd żeście ten film podarli że tak rozminiacie.jest już na dewede?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones