PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 667
ocen
5,2 10 1 5667
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

psychodeliczny, denny, jeden wątek zabijanie, krew, ucinanie, żadnego wątku humoru nawet jednego uśmiechu nie widziałem w filmie!!! muzyka jak w jakimś szmirowatym podrzędnym horrorze, ok kończę - lipny film

ocenił(a) film na 9
kometag

A widziałeś gdzieś napisane, że to ku.rwa komedia?

Roy_v_beck

wiesz stary takim kretynem zeby tego nie zauwazyc to jeszcze nie jestem, a Ty jezeli az tak akcentujesz swoje oburzenie typowym polskim slownictwem to oznacza tylko jedno jestes zdeczka zryty....

użytkownik usunięty
kometag

kto zryty ? to ty oczekiwałeś humorystycznych scen w tym filmie

Koleś upiera się że nie jest kretynem, mimo to nie dostrzegł humoru i parodii w filmie, zapomniał jeszcze dodać że nie podobał mu się KAC Vegas bo było mało klimatycznej muzyki i przerażających scen.!
pozdrawiam .

Maverick0069

jeszcze mam jedno pytanie gdzie widziałeś ten film??
Na monitorku 17 cali ?? plus słuchawki czy głośniczki w mono warte raptem 30zł ???
Sorry ale żeby w miarę obiektywnie oceniać jakiekolwiek produkcje trzeba je oglądać w najwyższej jakość jaką daje producent.
Nie po to ktoś pakuję miliony w dźwięk i efekty żebyś obejrzał film z torrenta w jakości DVD- rip.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones