PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 668
ocen
5,2 10 1 5668
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

2/10

Wielkie trio raczej nie uratowało mocno i tak już odgrzewanego kotleta jakim było US. Pomijając fakt że Lundgren praktycznie nie pokazał się, z Van Damme'a zrobiono tym razem złego no i doszedł swiezy gwiador Scott adkins film jest wielką klapą. Widać mały budżet,fatalne sekwencje i ujęcia walk 9jedyna dobra to Adkins kontra Arlovski w sklepie).

Tak wiec wielkie trio lepiej wypadło w Expendables 2 niz tutaj. Wielka gwóżdż do trumny dla uznanego oryginału z 1992 roku.

ocenił(a) film na 9
Izabelka_filmweb

Oj pesymistycznie się do tego filmu nastawiłaś. Mi się ten film bardzo podobał, tylko Van Damma i Lundgrena było mało, szkoda.Co tdo głównego bohatera to Adkins mnie zaskoczył całkowicie, facet dobrze się bije, w ogóle od czasu jak bejrzałem Undisputed III uwielbiam go(jak nie obejrzałaś to polecam). Druga rzecz to fabuła. Dla wielu innych użytkowników filmweba bardzo kontrowersyjna, uciekająca od poprzednich części. Mnie to szczerze mówiąc nie przeszkadzało, wszyscy 3 panowie zaprezentowali świetnie swoje umiejętności w walce. I tak jak mówisz, genialna walka Adkins vs Arlovski w sklepie sportowym. Ja od siebie daje zasłużone 9/10 - nie jestem po tej produkcji zawiedziony oraz nie traktuję tego filmu jako czas stracony. Takie jest moje zdanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones