PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11387}

Uniwersalny żołnierz

Universal Soldier
6,6 35 411
ocen
6,6 10 1 35411
5,7 7
ocen krytyków
Uniwersalny żołnierz
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz

Cofnijmy się 20 lat wstecz. Tacy aktorzy jak Lundgren, JCVD, Seagal,Schwarzenegger,
Snipes i wielu, wielu innych byli w szczytowej formie. Dzisiaj większość z nich gra w
marnych produkcja na DVD. Na szczęście zostały filmy z tych zacnych czasów.

Jednym z nich jest "Uniwersalny Żołnierz". Jak to w filmach z Van Dammem bywa,
otrzymujemy sporo walki (a także strzelania). Nic odkrywczego ... ale nie o to chodzi.
Doskonale sprawdza się na nudny wieczór.

Dobra fabuła, dobra gra aktorska, akcenty humorystyczne, dobre (jak na tamte czasy) efekty
specjalne. Czego chcieć więcej ? Chyba tylko tego, aby nieco zapomniani już aktorzy wrócili
do łask kinomanów.

ocenił(a) film na 7
TylkoOnTuStoi

Masz całkowitą rację. Niestety dziś kręci się tylko gówniane remake'i albo badziewne ekranizacje komiksów dla dzieciaków. A kiedy próbują zrobić coś swojego, nawet mistrzowscy aktorzy, jakiegokolwiek kina nie potrafią uratować filmu. Teraz kino schodzi na psy.

mim1312

Po prostu klasyk

TylkoOnTuStoi

"Cofnijmy się 20 lat wstecz."
Niee. Cofnijmy się lepiej 20 lat do przodu.

Zakrza

To nie forum Miodka =]

Ale fakt - mój błąd.

TylkoOnTuStoi

jakby paczec f ten sposup rze to nje foróm mjotka to karzdy by pisau tak jag ja teras na karzdym foróm

Zakrza

Cóż za ironia panie nieomylny ;)

Pozdrawiam.

TylkoOnTuStoi

Oczywiście, że nie jestem omylny. Tutaj nie czepiam się Twojej pomyłki tylko stwierdzenia, że to nie forum Miodka.

ocenił(a) film na 4
TylkoOnTuStoi

dziwisz sie? kino akcji to nie miejsce dla staruszkow
w takich filmach graja mlodzi glowne role, a ci panowie szczerze mowiac nie maja zabardzo talentu i umiejetnosci do gry w bardziej ambitnych filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones