PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 440
ocen
7,6 10 1 355440
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

ale wy kobiety nie jesteście tego w stanie pojąć. Fajne ciacho i od razu pustka w głowie.

Iga_2

My sie tu "bijemy" a Ty nam tu o jakichs implikacjach matematycznych:)) hehe

lola85

napisałam: JAK każda ma coś z dziwki TO niektórzy (chodziło o autora trollującego komentarza, po którym się oburzacie jak jakieś feministki) coś mają z 'attention whore'. tak na zasadzie implikacji matematycznej. Oj, starzyzno... wszystko dosłownie bierzecie... a tutaj trzeba też czasem (...)

Iga_2

bo młodziki i starszyzna mają tak..że się czasami zrozumieć nie potrafią..hihih;)

użytkownik usunięty
lola85

jak tam zmarszczki? Juz cie zaden nie chce, to pozostaje zostac feministka...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
VesperLynd

blagam cie, jest wiele piekniejszych panstw, niz nudna Holandia do ustawienia. Ale tu gimbusow pelno wchodzi i dla was byle co, to wielka podnieta

użytkownik usunięty
Iga_2

Nie przejmuj sie tym, takie "baby" jak lola chca Cie zjechac, zebys trzymala ich strone - miej odwage wyglaszac wlasne poglady. Feministki chca cos udowodnic, chca prowadzic wojne itd, bo czuja sie ulomne wzgledem mezczyzn. Jesli tez sie czujesz, to dolacz do ruchu kazi

użytkownik usunięty
lola85

To jak sie oszukujesz jest nawet zabawne, kazia ;)

Iga_2

Przynajmniej maja odwage pokazac swoja twarz...tak po prostu ..w przeciwinstwie do Ciebie "pasozycie".
Ja tu nie widze watku glupiej, smarkatej idiotki...tylko watek mlodej, fajnej dziewczyny, ktora wybrala sie do Paryza.

rybcia13

yes, my master, napoleon

użytkownik usunięty
Iga_2

Daj spokoj Iga, feministka nie pojmie co masz na mysli, ona po prostu musi postawic na swoim absurdalnym toku myslenia - prawda sie nie liczy. Poza tym obiektywizm bez wzgledu na plec, to cos bardzo dojrzalego (feministka tego nie pojmie)

nawet nie zauważyłeś że iga po tobie jedzie...żal

lola85

widzę że tutaj chodzi tylko o to by po kimś jechać, jak na razie to ja się czuję jak rozjechana (ah, i znów podteksty do pewnego damskiego zawodu, O NIE, pewnie obrażam wszystkie kobiety świata T_T) w sumie nie wiem za co ;p fakt faktem uważam feministki za najgorsze co może być (też dla "PRAW kobiet"), a czy jakaś tutaj jest, to nie wiem, mam nadzieję że nie :P

użytkownik usunięty
Iga_2

Wreszcie trafil sie ktos, kto ma racjonalne poglady... Juz tracilem nadzieje - i mowie to mimo, iz nie trzymasz mojej strony. Po prostu nie masz problemu ze swoja kobiecoscia, czego nie mozna powiedziec o lola85, ktora swoja droga zaraz pewnie bedzie cos stekac w Twoim kierunku, zlewaj takich ludzi, inaczej obudzisz sie jako stara panna mamroczaca pod nosem o "rownouprawnieniu"

to mi nie grozi :P dooobra, bo wyszła jakaś batalia praw płci

fajny film :D

Ja p.ierdziele.....flaki z olejem.
Nie jestes od tego, zeby oceniac czy ktos ma czy nie ma problemow ze swoja kobiecoscia, ja smiem twierdzic, ze ty masz problemy ze swoja meskoscia......twoje wielkie, chore EGO!!! CIAPULKU!!!

użytkownik usunięty
rybcia13

ciapaki, to cie pukaja w pracy

idz spac...bo jutro rano busik po ciebie podjedzie :))

użytkownik usunięty
rybcia13

hoho a jednak znasz te klimaty :p Ja nie jezdze busikiem, tylko swoim autem zaparkowanym na moim podworku i mieszkam w swoim wynajetym mieszkaniu bez polaczkow, nawet nie mam sasiadow z polski i zadnych polakow w okolicy nie znam - to, co ty teraz przechodzisz ja przechodzilem na poczatku i szybko to zmienilem, bo jak pisalem - ja mam ambicje, a ty nie, a poza tym umiejetnosci i jezyk. I nie mieszkam na jakiejs wsi, jak ty, ze busiki po ludzi podjezdzaja.

czlowieku, kiedy ja tutaj juz bylam to TY jeszcze s.rales w gacie!!! Rozumiesz?? Nawet nie wiesz ile mam lat, a uwierz mi , ze stara dupa jestem i zadna feministka. Klimaty busikow znaja wszyscy, zobacz sobie teledysk na yout.. ale co tam jak jezyka nie rozumiesz ambitny ciapulku!!

użytkownik usunięty
rybcia13

czemu wrzucilas falszywe zdjecie? Mi nie imponuje, czy ty tu dluzej jestes

użytkownik usunięty
rybcia13

ps. moze sie co do Ciebie myle, aczkolwiek nie znam Cie wiec nie jestem pewien jakim typem czlowieka wlasciwie jestes, ale mimo wszystko troche przesadzilem, przepraszam.

gadasz jak sfrustrowana ciota

użytkownik usunięty
VesperLynd

mylisz mnie ze swoim starym

użytkownik usunięty
lola85

blagam cie, nie o to mi chodzilo (zauwazylem).

użytkownik usunięty
rybcia13

no, a ty tez masz odwage pokazac twarz taka ogromna, ze az masz fote napoleona na profilu - chyba cie za mocno oraja w holandi, bo masz problem z logicznym mysleniem. Ile dzis bylo godzin przy chwastach?

lepiej napisz ile cebulek dzisiaj przebrales?? Cwaniaku!

użytkownik usunięty
rybcia13

ja nie przebieram cebulek, bo mam ambicje, dla tego pracuje dla holendrow, a nie jak debil przez posrednika i pewnie jeszcze gniezdzisz sie w domku z 10cioma brudasami z polszy

Przesadziles i to bardzo! Jestes Polakiem a innych Polakow obrazasz...jestes dla mnie z.ero!!
Dla twojej ciekawosci mam wlasne mieszkanie i skonczylam tutaj szkole. No proszek jaki Polaczek, uwaza sie za cos lepszego....to moze pokaz swoj r.yj??!!! Nawet nie masz odwagi wstawic swojego zdjecia, ja niestety musialam zmienic, prowadzac dyskusje z takim z.erem jak ty!

użytkownik usunięty
rybcia13

bo znam polakow, jacy tam siedza i nimi gardze i nie bede mowil o nich dobrze, bo nie mam ku temu powodow - i jesli masz jakiekolwiek w miare europejskie standardy, to powinnas trzymac tu moj poglad. Nie mowie, ze wszyscy tacy sa, ale wiekszosc (zwlaszcza ta z posrednikow), to dna... i nie ma sie co oszukiwac, ze nie...

kurczę, naprawdę nie widzę, żeby rybcia13 była feministką. Widzę natomiast gbura, ktróy gardzi innymi polakami, sam będąc polakiem, zachowuje się jak burak, jest głuchy na logiczne argumenty, w dodatku generalizuje.
Drogi roadster_driver wcześniej krytykowałeś lolę85 za to, że "chce Cię tylko obrazić za to, co napisałeś", sam natomiast jedziesz po rybci za jej wcześniejszy avatar, próbujesz ją obrazić, itp. Naśmiewasz się, że dziewczyny próbują tu zgadnąć jakie masz życie i kim jesteś, a sam insynuujesz, że rybcia jest panią lekkich obyczajów.
Napisałeś, że gardzisz Polakami w Holandii - kurczę, znalazł się wielki światowy Pan i Władca na włościach. Mam wrażenie, że masz zaburzoną samoocenę.

ocenił(a) film na 8

niecale 2 godziny i 64 powiadomienia i ta liczba cały czas rośnie ;D do jutra bede usował powiadomienia ze skrzynki...
co za IMBA RAGE feministki i trole ja PlERDOLE

saveferris

trzeba bylo nie prowokowac

ocenił(a) film na 8
rybcia13

a czymże ja cie tak sprowokowałem? ty chyba juz wcześniej byłaś nakręcona ;] i tylko czekałaś na dogodną okazje
a wogóle jestes pewna że to o mnie ci chodzi? bo coś mi się wydaje że posty ci się pomyliły

saveferris

a co sie mnie tylko uczepiles? nie tylko ja ci napisalam, ze sprowokowales wszystkich. Dla Twojej wiadomosci, nie, nie czekalam na dogodna okazje, po prostu krew mnie zalewa jak faceci obrazaja kobiety.....nie majac zadnych argumentow, tylko same obrazliwe wyzwiska

ocenił(a) film na 8
rybcia13

bo masz taki prowokujący awatar ;]

a tak na poważnie to tak sie składa że tylko ty. Iga_2 żartowała jakbyś tego nie zauważyła... (tak mi się przynajmniej wydaje;)

a ja ci tylko przypominam że to nie ja zakładałem ten temat i w swojej wcześniejszej wypowiedzi nikogo nie obrażałem (nie licząc Stivena ale z nim skontaktuje sie mój prawnik), stąd moja opinia (lekarska) że nadal jesteś w błędzie czepiając sie mnie. No ale jesli rzeczywiście to mój wpis cie uraził to w swej wielkiej wyrozumiałości i zrozumieniu dla maluczkich niosąc światło dla oświecenia pogan Wasza Pochmurność będzie łaskawa zacytować które to słowa Ją tak zniesmaczyły. Bo Tołdi nie chce żeby Pańcia się gniewała na Tołdiego.

saveferris

Hahahaha no faktycznie, to nie Ty zakladales temat.....widocznie potrzebna jest mi wizyta u okulisty.
Ale potrafie przynac sie do bledu i nie jestem POCHMURNA, wrecz przeciwnie mam duze poczucie humoru, a autorowi tego watku......ah szkoda gadac:)

saveferris

sprowokowałeś wszystkich tym sigalem :D

ocenił(a) film na 8
Iga_2

http://gfx.filmweb.pl/po/36/01/223601/7203024.2.jpg?l=1218853595000

saveferris

:D stiwen i jego złowrogie czoło zawsze wie, jak zgrabnie wpleść się w dyskusję. czyżby kolejny film z sigalem, zrobiony o sigalu przez sigala? :P

ocenił(a) film na 8
Iga_2

zapomniałaś jeszcze dodać że zrobiony dla Sigala ;D

a co do "zmarszczek " na czole Stivena to według podań buddyjskich mnichów potwierdzonych zresztą przez naukowców ktorzy odczytali pismo węzełkowe ze sznurówek Stivena są w nich zapisane losy wszechświata i klucz do zrozumienia sensu istnienia

ocenił(a) film na 8
Iga_2

aha a tu jeszcze coś co nie wymaga komentarza http://www.youtube.com/watch?v=mMByDfFMPcE

rybcia13

To że pojechała do Paryża to nic głupiego. Głupotą świadczącą o tym, że była głupią, smarkatą idiotką było to, że zdradziła przypadkowo poznanemu na lotnisku facetowi wszystkie informacje o sobie i swojej podróży, nie przypuszczając że to może się obrócic przeciwko niej. Fakt, że to była większa zasługa jej świrniętej koleżanki. Ale tak to już jest jak się myśli ci(censoreed)ą a nie głową. Spora częśc dziewczyn (choc oczywiście nie wszystkie) o niczym nie myśli, jak widzi jakiegoś przystojnego, najczęściej ciemnoskórego faceta, to przestaje myślic o niczym innym jak tylko o seksie. A to może byc złodziej, porywacz albo oszust. Jak się tego nie rozumie, to powinno się siedziec na tyłku, bo w realu szansa że jakiś Liam wyrwie cię z albańskiego burdelu jest mizerna.

ocenił(a) film na 8
ObiWanKenobi444

hehe i tak ci zarzucą ze masz kompleksy i mówisz tak tylko dlatego że nie jestes strzaskanym na machoń latynoskim kochankiem z naoliwionym kaloryferem ;p
a kobiety maja juz tak zakodowane ze pragna byc uratowane przez "rycerza w lśniącej zbroi"

no a meni maja tak ze chca ratowac.. tylko niezawsze im to wychodzi ;D

co tam Lajam jest jeszcze Stiven, Żan Klod no i detektyw "Boski" Rutkowski

saveferris

O tak detektyw Rutkowski zawsze silny, zwarty i gotowy by wywalac polskie dziewczyny z rąk Arabusów:D A i z szukaniem zaginionych dzieci nieźle sobie radzi:D

Zgadzam się co do zakodowania rycerza w lśniacej zbroi, ale jest też inne, o wiele głusze przekonanie że przystojny koleś o cwaniakowatym charakterze = miłośc i sex. I że jak ma sexy klatę, to jest spoko kolesiem, który nie oszuka i nie zrani. A tymczasem chociażby ten film i cała masa prawdziwych historii pokazuje że jest zupełnie inaczej. Niestety do więszkosci z nich dociera to dopiero grubo po fakcie.

ObiWanKenobi444

Mężczyzna nie musi być macho. To głupota że musi.

Marik1234

Zgadzam się, ale wiele lasek ma w głowie taki obraz.

ObiWanKenobi444

Bo baby jak i faceci są wychowywani według tych zawszonych stereotypów. To że wiele lasek ma taki obraz nie jest cechą wrodzoną tylko nabytą. Pozdrowienia.

Marik1234

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones