PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 440
ocen
7,6 10 1 355440
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

ale wy kobiety nie jesteście tego w stanie pojąć. Fajne ciacho i od razu pustka w głowie.

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał jakąś kobietę to po pierwsze współczuje jej(A jestem facetem) i po drugie pokaż jej co tu wypisujesz.Na pewno będzie zadowolona :)

użytkownik usunięty
TyskieGronie

Widze, ze zaliczasz sie do pantofli - dalej boj sie pipek i pozwalaj im myslec za siebie, bedziesz/jestes wzorowym przydupasem. Moze kogos mam - co to jest za podnieta miec kogos? To jest dla ciebie cos wyjatkowego? Bo jestes pantoflem i dla ciebie to jest wielki wyczyn, ze ktoras cie zechce, a dla mnie nie i tym sie roznimy. Dalej modl sie do pipki, dla mnie jestes frajerem, a moich wypowiedzi nie zrozumiesz nigdy, bo tu trzeba miec cos takiego jak umysl, a za ciebie mysli stado - stawiasz sie po stronie tlumu, bo sam nie potrafisz odwaznie przedstawic swojego pogladu, bo nic w tym temacie nie wiesz. Nie pisz do mnie wiecej, bo moge cie tylko zjechac, ty nie pojmujesz o czym toczy sie dyskusja. Ps. nie bede sie tu podniecal doswiadczeniem, bo nie jestem takim dzieckiem, jak ty, ale pipka nie kryje przede mna tajemnic i malo mnie ten fakt podnieca, bo kazdy uprawia sex i nikt nie robi z tego jakiejs wielkiej podniety (chyba, ze lazisz jeszcze do gimnazjum, to by wszystko wyjasnialo), musisz miec mocno niskie poczucie wlasnej wartosci, skoro z pipy robisz oltarzyk i uwazasz pojscie z jakas do lozka za wielki wyczyn - nie czujesz sie dla tej kobiety za grosz wartosciowy, ze musisz robic z siebie przydupasa? To jest takie ponizajace, musisz byc koszmarny - UWAGA, mowie to tez dla przyszlych przydupasow, ktorzy mi wyskocza z czyms podobnym

Oj widzę, że od tego wyjazdu za granice EGO już Ci tak urosło , ze jedziesz po każdym po kolei.Nie znasz mnie nawet , a oceniasz.Fakt nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.Pozdrawiam i narka

użytkownik usunięty
ollo

zgadzam się z tobą .

ollo

dziwny jakiś jsteś:/ każdy w tym wieku chce być dorosłym,to chyba nic dziwnego.dobrze że wy faceci macie tak "pełno" w głowie co nie???nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka...

ocenił(a) film na 8
marcia86

Znalazłem wyciętą scenę z tego filmu może ona rzuci nowe światło na tą dyskusję http://www.youtube.com/watch?v=oqKdbSVNs-Q
pochodzi z unrated director's cut edition of movie Taken.

ocenił(a) film na 7
ollo

piszesz ze zycie to nie film, a opinie o kobietach bierzesz przepraszam z czego? Bo raczej nie zycia. Naoglądałeś się filmów z pustymi idiotkami, które potem lądują jako prostytutki. A może z tego filmu dowiedziałes sie tak wiele o kobiecie. No no to wieeele się nauczyłes!
My kobiety jesteśmy pewnie tak głupie że niepowinnysmy nawet zwracaj wielmożnemu panu uwagi prawda?
Takie tam wrzucanie wszystkich do jednego worka.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ollo

Ja jestem facetem i stwierdzam że jak fajne ciacho to nie zawszę są puste ale trzeba przyznać że wielu facetów (nie mówię tu o wszystkich) widzi jakąś laskę to zaczynają myśleć tym na dolę (też tak czasem mam xDDD).
Co do bohaterki to każdy popełnia w życiu błędy te większe i te mniejsze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones