PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 342
oceny
7,6 10 1 107342
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

Od rana zaczynam mordować, w Polsce i tak najwyżej dostanę dożywocie jak mnie złapią.

ocenił(a) film na 8
kuksaniec

No świetny sport, a jak kształtuje sylwetkę! (patrz: para głównych bohaterów)

sgdf

Porwalem i zgwalcilem 8 kobiet, leza u mnie w piwnicy pokrojone zapakowane w kartony. To dopiero preludium niedlugo zacznie sie prawdziwe allegro.

ocenił(a) film na 8
kuksaniec

Skoro zacząłeś karierę 17 marca od samego rana to powiem Ci,że masz niezłe tempo.

sgdf

Jak chce się być w czymś najlepszym nie można się opieprzać. Dam z siebie wszystko, Polska spłynie krwią w rytm mojej ulubionej muzyki disco polo.

ocenił(a) film na 8
kuksaniec

Zazdroszczę Ci ambicji.. I gustu muzycznego oczywiście!

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

haha od razu pomyślałam o allegro jak napisałeś, że masz już poładowane w kartony :D To byłby po prostu grzech nie wystawić skoro już popakowane!

Eleonora

Podaj swój adres a dostąpisz zaszczytu bycia moją ofiarą. Będziesz sławna, rodzina dostanie odszkodowanie, twoje problemy znikną, wszyscy będą kontent.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

Ja tu o sprzedaży na allegro, a Ty chcesz mnie mordować. Ile teraz w ludziach nieumotywowanej agresji! :P

Swoją drogą nie wiem czy rodzina dostałaby odszkodowanie. Nie wydaje mi się.

Eleonora

Ubezpiecz sie.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

Ale są zawsze te kruczki różne w tych ubezpieczeniach, że jak przychodzi co do czego, to i tak nic się nie dostaje i tylko traci się kasę na składki, które im się płaciło. Właśnie nie wiem jak to jest w przypadku, gdy ktoś zostaje zamordowany. Różne są zasady tych polis i też jest tak, że często też są te ograniczenia, że dopiero po iluś np. 3 latach ma się prawo do jakiegoś wyższego ubezpieczenia czy coś. Nie ufałabym ubezpieczycielom. W sumie zawsze byłam zdania, że lepiej wydać pieniądze na składki na coś innego niż płacić owe składki. W ogólnym rozrachunku większość ludzi traci na ubezpieczeniach.

Ale widzę, że pomysłu o sprzedaży na allegro nie podchwyciłeś, a najwięcej roboty z allegro jest własnie z pakowaniem, a jak masz już popakowane w kartony, to przecież aż się prosi, żeby sprzedać gotowe paczuszki. Tam jest kategoria "dziwactwa" i podkategoria "zupełnie odjechane". Na pewno ktoś by kupił :P

(aczkolwiek ja wiem, że chodziło Ci w Twoim wpisie o inne "allegro", ale ta gra słów była na tyle urocza, że nie mogłam się powstrzymać)

Eleonora

Moze cos wystawie, mieso czlowieka jest podobno delikatne i bardzo smaczne(oczywiscie z poszczegolnych czesci ciala) ale tak sobie mysle ze predzej czy pozniej przez to do mnie dojdą i sie zabawa skonczy. A gwałcenie, zabijanie i taplanie sie w ludzkiej krwi to chyba jedyna rzecz w ktorej jestem dobry i naprawde chce sie w tym w przyszlosci realizowac.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

No i to prawda, więc może jednak lepiej olej ten łatwy czy niełatwy zarobek, a skup się na realizowaniu siebie. To w końcu w życiu najważniejsze.

Eleonora

To daj ten adres

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

Nie, bo Ty na pewno robisz to z pasją, a ja nie chcę umierać w mękach. Jakoś na szybko byłoby ok, ale to nie pasuje do Twojego stylu, bo to by było tak na odwal. Reputację byś sobie skiepścił.

Eleonora

Wezmiesz jakies prochy i nic nie poczujesz.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

hehe jedna sprawa, że prochy na mnie słabo działają, a druga, że jak bym wzięło na tyle dużo, że byłoby mi miło, to nie chciałabym wtedy umierać.

Eleonora

I chciej dogodzic kobiecie, tak zle i tak niedobrze

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

No bo Ty przemocą chcesz mi dogadzać, a ja chciałam udziału w zyskach ze sprzedaży na allegro!

Eleonora

Ok kopsne ci 15% za ten pomysl z allegro, daj adres bede ci przesylal gotowke poczta.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

Żyjemy w czasach zaawansowanej technologii. Wystarczy numer konta, by zrobić przelew. Nie trzeba adresu.
Mięso chyba z pośladków i ud jest najlepsze. To z tych okolic możesz sprzedawać drożej, jeśli nastawiasz się na odbiorców konsumujących. I jeśli tak, to może lepiej na niemieckim ebayu wystaw, bo w Niemczech jest na to większy popyt.

Eleonora

Dobra moja menadzerko, zrobie z miesem jak mowisz. Jednak jesli chodzi o dzielenie sie zyskiem musze cie zawiesc, nigdy nie ufalem bankom, nie o to chodzi ze jestem staroswiecki, po prostu trzymam pieniadze w szufladzie z bielizna tam sa wedlug mnie bezpieczniejsze. Teraz banki upadaja, kryzys mamy... Ty sie nie ubezpieczasz ja nie powierzam moich pieniedzy zydkom, dyskom twardym i hakerom, wiec rozumiesz chyba ze twoj adres jest niezbedny.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

Ja Cię mogę zapewnić, że każde pieniądze, które dostanę jestem w stanie wydać w tak krótkim czasie, że nie trzeba się obawiać, że ktoś zdąży je ukraść.

Eleonora

Jak sobie zyczysz, podasz numer konta, przeleje twoja dzialke z zysku o ile takowy sie pojawi. Jednak jako szanujacy sie biznesmen i prawdziwy dżentelmen chcialbym poznac osobe z ktora pracuje, moze dasz namowic sie na kawe a pozniej male zwiedzanie mojej piwnicy, z licznymi atrakcjami oczywiscie...

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

No tego się właśnie obawiam, że takie małe "Grimm Love" by z tego wyszło :P

Eleonora

Ale ja nie zjadam swoich gosci mogę ich co najwyzej sprzedac ( na czesci ) .Tak wogóle z toba moglbym zrobic wyjatek.

ocenił(a) film na 10
kuksaniec

o, no proszę, to nawet w związku z tym powiem Ci, że czuję się dowartościowana!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones