PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 361
ocen
7,6 10 1 107361
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

ale poza tym dobry film. Na początku nudnawy; tylko strzelanka i skrótowe pokazanie przeszłości głównych bohaterów, ale od momentu aresztowania rozkręca się na dobre i trzyma w napięciu, choć zakończenie dla wielu byłoby przewidywalne.
Realizm i perypetie Mickey'a i Mallory paradoksalnie nie są tu najważniejsze; ten film to ostra satyra na media i widzę że nie jestem pierwszy który zwraca na to uwagę. To media kreują bandytów i, nawet mówiąc o nich negatywnie (a może właśnie zwłaszcza dlatego) czynią z nich swego rodzaju idoli, celebrytów.
Zastanawiałem się tak po prostu, dlaczego oni zabijają, jaki mają konkretny powód. Mickey mówi że jest urodzonym mordercą, uważam jednak że jest tu pewien ukryty sens - to media swoją pogonią za zbrodnią i tanią sensacją napędzają przestępstwa.
Pozycja po prawie 20 latach wciąż aktualna i pozostanie taką jeszcze długo.

guliver_filmweb

oczywiście, że film mało realny bo przecież o to chodziło Stonowi żeby go przebarwić do granic możliwości, aby ukazać jak media nakręcają przestępców, Szukać przecież daleko nie trzeba, obecnie to co się dzieję z Waśniewską to jest właśnie to o czym w filmie mówi Stone - celebrytka pełną gębą...rzygać mi się chce jak na to patrzę...niestety z przykrością muszę stwierdzić, że ten film będzie zawsze aktualny, a nawet będzie jeszcze gorzej...

ocenił(a) film na 7
Belzebubich

A teraz jeszcze na portalach internetowych obłąkana morda Holmesa. Nawet tytułu artykułu nie da się przeczytać, mam podobne odczucia - rzygać się chce. Tym bardziej szacunek dla Stone'a że już w latach 90. wpadł na pomysł nakręcenia takiego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones