PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 348
ocen
7,6 10 1 107348
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

Zawiodłem się,po przeczytaniu opisu myślałem,ze będzie to film drogi w,którym będzie pokazana podróż bohaterów oraz ich działania.Niestety to co obejrzałem to była totalna mieszanina różnych stylów bardzo tandetna wręcz żenująca.Gra aktorska no cóż Juliette Lewis jak zwykle pokazała klasę czego nie można powiedzieć o Woodym Harrelsonie,który jest aktorem zwyczajnie średnim.Muzyka jakoś nie zapadła w pamięć.... nic kompletnie nie zapadło w pamięć....Jeżeli miałbym wystawić ocenę byłoby to 3/10 takie jest moje zdanie.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
kondi143

Wobec czego pozostaje mi tylko stwierdzić - kompletnie nie znasz się na dobrym filmie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
EMdoWU

Zgoda klimat jest specyficzny, ale to jest moim zdaniem właśnie oryginalne w tym filmie, jest on inny, nieliniowy, to czysta poezja.

ocenił(a) film na 10
dmnian

Niektórzy jak widać lubują się w produkcjach typu Transformers a nie w dobrym kinie !!!

ocenił(a) film na 10
EMdoWU

Ten film był inspiracją tych dwóch z Columbine High School w 1999r :/

EMdoWU

Twoje stwierdzenia latają mi koło dupy równie dobrze ja bym mógł wysunąć taki tekst patrząc na niektóre Twoje oceny.Przykładów nie mam zamiaru rzucać bo zapewne dojdzie tutaj do rzucania w siebie błotem co jest bardzo popularne na filmweb"ie.

ocenił(a) film na 7
kondi143

Pogięty film, arcydzieło jakieś to nie jest ale wsumie to nie żałuje że go obejżałem 7/10

ocenił(a) film na 10
kondi143

Taka konwencja ... polecam "Dzikość Serca" , może to film którego szukasz .

kondi143

Polecam również "Bonnie i Clyde" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones