PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 359
ocen
7,6 10 1 107359
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

Popaprany!!!!

ocenił(a) film na 7

Nigdy przenigdy nie widziałem czegoś... tak... dziwnego... Ok, ok, obrazy surrealistyczne są
popaprane, niektóre nawet BARDZO, ale to w jaki sposób ów Naturalnie urodzeni mordercy
są skonstruowani, jak obraz jest nam ukazany, po prostu wszystko rozpiernicza chaosem!
Ciężko się to ogląda... Z jednej strony zrodziło mi sie pytanie, ku*rwa! Jak można nazwać to
SZTUKĄ, przeca kino sztuką, nie? Ale o zgrozo, jest tu tyle środków przekazu, mnóstwo,
milion! Wzbudza emocje, skrajne... od nienawiści po radość. Ukazuje Cały ogrom słabości
na wielu płaszczyznach.
Lubię to. Lubię lubię.
Jednakże jak dla mnie, na jeden raz. No... może wrócę jeszcze kiedyś na 666 ;-)

ocenił(a) film na 10
czikitumbka

to jeszcze mało widziałeś

ocenił(a) film na 7
prodigium

Niewykluczone

ocenił(a) film na 7
czikitumbka

Ten film trudno opisać cenzuralnymi słowami :p Po obejrzeniu tego filmu stwierdziłem że nie muszę brać żadnych używek aby być na haju. Ten film to jeden wielki chaos. Trudno się nawet było skupić na danym wątku. Niestety ale Urodzeni Mordercy nie dają rady rywalizować z Pulp Fiction. Co tu dużo pisać. Mimo to że film mnie nie zachwycił wystawiłem przyzwoitą ocenę dzięki grze aktorskiej. Harrelson,Lewis,Downey Jr.,Sizemore no i Lee Jones. Ci którzy jeszcze filmu nie widzieli radzę obejrzeć choćby z ciekawości ale w całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones