PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 291
ocen
7,6 10 1 107291
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

daje dyszke

ocenił(a) film na 9

zajebisty film o miłości z czystym rozpier**lem w tle

ocenił(a) film na 10
martusiaelo

Kolego dyszkę przybije, ale jeśli dostrzegłeś tylko rozwałkę w tle to przegapiłeś połowę filmu.

ocenił(a) film na 4
LordNeo

a ja właśnie poprosiłbym (jeżeli oczywiście można) o jakieś wytłumaczenie tej "połowy filmu" bo również widziałem tylko pokręconą miłość + rozwałkę w tle.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Webb

Szczerze nie chce mnie się pisać ponieważ jest późno. Ale masz mnóstwo tematów poniżej które o tym traktują, a na początek zajrzyj w ciekawostki do filmu też tam jest poruszony ten temat. Sam wywiad z Mickey-m w więzieniu sporo tłumaczy z głównego konceptu.

ocenił(a) film na 10
Webb

Zresztą jak sobie przypominam to gdzieś już pisałeś że film Tobie się nie podoba itd. Więc po co mnie męczysz.
Ja nie siedzę na stronie Tańczącego z Wilkami i po nim jadę czy próbuje na siłę żeby mnie do niego przekonać.
Wiem że film jest ogólnie doceniony, mnie się nie rozpisując nie podobał, dąłem mu zaledwie 6, i mogę z tym żyć. Więc proponuje Tobie więcej dystansu, będziesz miał mniej stresu, to tylko filmy.

ocenił(a) film na 4
LordNeo

ja mam duży dystans :) i wbrew pozorom się nie stresuje. Nie trolluje na forach ani nie próbuję zwrócić na siebie uwagi. Bardzo lubię dyskutować i poznawać nowych ludzi i ich poglądy na filmy. I jeżeli to się robi od roku może dwóch...zauważa się pewną zależność. Ciekawi mnie różnica w gustach polaków w porównaniu z IMdB.
Dlatego ciekawiło mnie jak ludzie ten film ocenią i co o nim myślą...ale nie tylko :"film jest super daje 10/10" tylko co na prawdę o nim sądzą i dlaczego właśnie on do nich przemówił.

Lubię po prostu dyskutować.
a nie tak jak mnie posądzasz...że niby trollować, nagabywać do oglądania innych filmów czy sie spinać bo jakieś gówno dostało 8/10 a nie 3/10 :)

pozdrowienia!

ocenił(a) film na 10
Webb

Mądrze napisane. Poszukaj odpowiedzi w starszych postach i w mym ostatnim.
Polaków przez duże 'p', jeżeli już chcesz starannie pisać. Yo!

martusiaelo

To fakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones