PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103854}

Uwikłani

Tangled
6,0 773
oceny
6,0 10 1 773
Uwikłani
powrót do forum filmu Uwikłani

Włączam Tvp2 patrze jakiś film, a tam Jonathan Rhys-Meyers, mówię sobie po genialnym "August Rush" warto może zobaczyć i to z nim w roli głównej. Przysłuchuję się i słyszę nawijanie w języku francuskim. Myślałem, że to tylko scena z jakimś Francuzem, a tu się okazało, że tv publiczna nie patrząc na nic puściła se po francusku. W tym momencie wyłączyłem telewizor. Ku*** co za palanty. Amerykański film z francuskim dubbingiem. Czy my jesteśmy w Czechach?:/

ocenił(a) film na 3
Robson_77

Dokładnie tak był :) Jakby nie mogli kupi wersji oryginalnej...

Robson_77

tez sie za to niezle wkurzylam... ogladaj tu film z francuskim dubbingiem (ktory jest strasznie irytujacym jezykiem) i z polskim lektorem... no gratulacje... :/

ocenił(a) film na 5
Maxine_2

Właśnie chciałam napisać to samo! Ale film obejrzałam - mimo wszystko ;).

Maxine_2

Mnie ten język nie irytuje jedynie w piosenkach, nawet w oryginalnych francuskich filmach, ale dubbing?? Masakra... TVP chyba ściąga torreny:)

Maxine_2

Mnie tam francuski nie irytuje....powiem nawet , że to język , który mi się
zawsze pozytywnie kojarzy ....w sumie bez francuskiego na dłuższą metę
byłoby do du.... nudno

Robson_77

film to koprodukcja usa/canada... dlatego mogla byc wersja francuska.

użytkownik usunięty
Robson_77

Ja właśnie przełączałam kanał, na chwilę zostawiłam na TVP2.. Oglądam.. coś mi nie pasi.. słyszę francuski a widzę Jonathan'a Rhys-Meyers'a.. przez chwilę się nawet zastanawiałam czy poprostu to nie jakiś francuski film z jego udziałem i popostu francuzi go zdubbingowali bo miał akcent.. ale coś mi aktorzy nie wyglądają na francuzów, otoczenie też.. przyglądam się i na Boga-padłam.
Jak można podkładać lektora pod zdubbingowany film? To jak dubbing dubbingu.. szkoda, że jeszcze nie dali hebrajskich napisów... Podziwiam każdego kto obejrzy ten film w całości. Ja raz próbowałam "Wojownika Musa" z amerykańskim dubbingiem i polskim lektorem, przetrwałam z 10 minut pomimo, że mi na filmie zależało.

Robson_77

no tym dubbingiem po francusku przewalili :/, i gdyby nie JRM nie pooglądałabym w tego całośći.

Robson_77

a meyers ma taki ładny głos, film w sumie przeciętny ale ten dubbing obniża mu jeszcze bardziej ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones