PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 300
ocen
7,4 10 1 296300
6,9 20
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Propagandowy szajs

ocenił(a) film na 3

Promujące pederastię i anarchię lewackie dziełko, które może tylko wywołać zażenowanie. Dałbym 1, ale trudno nie docenić niezłej gry Portman i ogólnie całkiem dobrej realizacji, stąd 3. Jednak ten film jest równie szkodliwy jak tak mocno lżony (i słusznie) w nim ustrój totalitarny. Film doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy, czyli tworzenie cywilizacji bez zasad moralnych, w którym wolność równoznaczna jest z anarchią, a dewiacyjne zachowania uważane są za normę. Przesłanie filmu to jakaś tragifarsa, bo w miejsce słusznie obalonego reżimu totalitarnego film proponuje anarchię i relatyzwizm moralny. Powtarzam, jest to bardzo szkodliwy film.

pavel13

Ojej, atakujesz każdego kto mądrzejszy od ciebie? To słabo. Siedzisz tutaj całymi dniami? Odświeżasz stronę co minutę? Spoko... odpisz mi, odświeżaj co minutę, odpiszę jutro z radością, że godzinami gniłeś w oczekiwaniu na odpowiedź. To oczywiście też zbieg okoliczności, że zjawiasz się momentalnie po każdej odpowiedzi... dziwny zbieg okoliczności prawda?

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

buahahahahahahahaha
nawet tego nie skomentuje,
ps. no oczywiscie kazdy normalny uzytkownik widzac, ze otrzymal odpowiedz na jego post nie odpisuje, tylko czeka do jutra :D
pps. i tak wypisujesz w kolko te same glupoty :P

pavel13

A jednak skomentowałeś. Nie, ja nie czekam do jutra, ja po prostu napisałam swoje i idę się zając normalnym życiem, którego - jak dowiodłeś tą odpowiedzią- nie masz. W wypisywaniu tych samych debilizmów nie masz sobie równych, nie martw się.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

heh, zawsze mnie to bawilo: "ja mam zycie, ide z niego korzystac, ty nie masz zycia, bo cale dnie spedzasz przed komputerem"
tylko jak to sie ma do naszej dyskusji? oO

pavel13

wiem że cię to bawi, niektórzy tak mają, że śmieją się z tego, czego nie znają. Nie wiesz jak się to ma do dyskusji? Taki tępy jesteś? Daj spokój, miewasz chyba przebłyski inteligencji pyskaczu? Przecież to się ima twojej poprzedniej wypowiedzi. Czytanie ze zrozumieniem coś nie tego?

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

hehe, no to w takim razie zadam ci zabójcze pytanie, na które (UWAGA!) prawdopodobnie nie znasz odpowiedzi:
JAK TO SIĘ MA DO DYSKUSJI???

pavel13

dobra, nie czytałem waszych wypocin, mam gdzieś, że filmowi wystawiłeś 1, ale luuuudzie- za całą akcje z borem masz u mnie wielgachnego plusa :D
wrzuć to na jakieś kwejki, demoty, niech internet tym żyje- przecież to jest lepsze niż te całe "paczenie" tych śmiesznych kotków o dziwacznych wyrazach pyszczków :D

BTW MaciejasPL jest pajacem? pewnie kukiełką wyrzeźbioną z drewna pochodzącego z tego boru xD "borze", skąd się biorą tacy "intelektualiści"

ocenił(a) film na 4
ed j. rush

heh, nie bede tego nigdzie wrzucal, tylko i wylacznie do obejrzenia na filmwebie :P
jak sie podoba, to zapraszam na bloga ;)
http://www.filmweb.pl/user/pavel13/blog/535795

ocenił(a) film na 4
ed j. rush

uwaga uwaga wiadomość z ostatniej chwili:
http://img443.imageshack.us/img443/9193/sie.png
hehe :D

MaciejasPL

Niestety, ale w pierwszych zdaniach udowadniasz, że jesteś pajacem zapatrzonym w Wojewódzkiego, albo innego pajaca, któremu wydaje się, że jest dowcipny, a nie jest. W dodatku Żydzi i Cyganie pisze się z dużej litery, a w internecie ja też mogę być na drugim roku filologii angielskiej:) Gnij w swoim świecie nędzny, śmieszny człowieczku.

ocenił(a) film na 9
ObiWanKenobi444

Nie mam żadnego powodu, żeby kłamać. Nie mam żadnej potrzeby niczego udowadniać w sieci. Możesz mi zarzucać kłamstwo, antysemityzm, nacjonalizm, co tylko jeszcze chcesz, nie rusza mnie to. Ani do żydów ani do cyganów nie mam szacunku, więc z jakiej racji mam pisać z dużej litery? Słowa "złodziej", "kłamca" i "polityk" też powinienem pisać z dużej litery?

Dlaczego mam zawsze bezmyślnie przestrzegać wszystkich zasad? Zasady są dla ludzi, a nie ludzie dla zasad.

To jest moja ostatnia odpowiedź na te rozpaczliwe próby zmieszania mnie z błotem. Następnym razem odezwę się jeżeli padną jakieś rzeczowe argumenty dotyczące mojej wypowiedzi na temat filmu, a nie tego jak bardzo nie rozumiecie mojego toku myślenia.

@pavel13 - proponuję poszerzyć zasób słownictwa, bo w Twoich wypowiedziach dominują tylko wyrażenia "hahahahaha" oraz "pajac". Bogato...

MaciejasPL

Oj, czyżbyś był dalekim krewnym pavelka13? Rasizmem i ocenianiem ludzi według narodowości czuć na kilometr. Możesz nie uznawać jakimś tak reguł, ale w języku polskim jest przyjęte, że Bóg, oraz nazwy narodowości pisze się z dużej litery, natomiast określenia jak polityk i kłamca z małej. Ale pisz sobie jak chcesz, tylko nie dziw się, że patrzą się na ciebie jak na wariata. Odchodzisz z forum? Nie będę płakał po tobie, jednego trolla mniej, jeszcze tylko pavelek oficjalnie ogłosi odejście, to będzie dopiero miodzio.

ocenił(a) film na 4
ObiWanKenobi444

hehe, tylko zwroc uwage na jeden drobny szczegol:
kolega "Maciejas" nie ma pojecia o zasadach ortografii, co widac, ale ma tez bardzo "dziwna" i glupia metode obrony, mianowicie, gdy napisal BORZE, zamiast przyznac sie do bledu zaczal jakies pieprz*nie o tym, ze jest ateista (nw jaki to ma zwiazek z ortografia, ale ok), natomiast gdy zaczal pisac nazwy narodowosci z malej litery (tutaj akurat zydzi i cyganie) wymyslil sobie kolejny poglad, antysemityzm i rasizm :)
heh, ciekawie byloby, gdyby napisal Polak z malej litery (polak), bo wtedy mielibysmy "nacjonaliste", ktory nienawidzi wlasnej narodowosci, zrobilby blad w wyrazie człowiek i zaraz upieralby sie przy tym, ze nie jest czlowiekiem :D
ps. "Możesz nie uznawać jakimś tak reguł" widze, ze ty tez nie patrzysz na to co piszesz, tylko zwracasz uwage jesli cos bedzie podkreslone, takich "znaFcow" ortografii sporo tutaj na forum :)

pavel13

Oj tam, jedna literówka mi się trafiła, zdarza się:) Ale to pewnie podświadomie dostosowuję się do poziomu tutejszych trolli, ale jest szansa, że dzięki takiej kiepskiej pisowni zrozumieją co do nich mówię:)

ocenił(a) film na 4
MaciejasPL

buahahahahaha
konczysz z samoupokarzaniem? :(
szkoda, ale przynajmniej na odchodne zostawiles nam ciekawy post:
"Możesz mi zarzucać kłamstwo, antysemityzm, nacjonalizm, co tylko jeszcze chcesz, nie rusza mnie to. Ani do żydów ani do cyganów nie mam szacunku, więc z jakiej racji mam pisać z dużej litery? Słowa "złodziej", "kłamca" i "polityk" też powinienem pisać z dużej litery?"
buahahahaha, czy ty nie rozumiesz kolego, ze tu nie chodzi o poglady, tylko o zasady ortografii (ktorych nie znasz) ???
"Dlaczego mam zawsze bezmyślnie przestrzegać wszystkich zasad? Zasady są dla ludzi, a nie ludzie dla zasad."
hahahahahahahaha, to sobie pisz z bledami "studencie drugiego roku filologii angielskiej", "Angielskiej - to oczywiście świadczy o tym, że o języku polskim nie mam pojęcia."
buahahahahaha

ocenił(a) film na 4
MaciejasPL

hehe
http://img850.imageshack.us/img850/6260/borzeczesc3.png

http://img215.imageshack.us/img215/2167/borzeczesc4.png

MaciejasPL

obi ma racje jestes jakims durniem z ktorego pawel ma polewke,
skoro nie jestes wierzacy to po co w co drugim poscie piszesz o bogu?

aew4334555

Dziękuję za poparcie:)
Ale maciejas pewnie jest zapatrzonym w Wojewódzkiego i Palikota wielkomiejskim pseudointeligentem, który myśli sobie, że jak pojedzie po Bogu i katolikach, oraz podkreśli swój ateizm w dyskusji, to jest 20% cooler, mimo, że jest tak naprawdę jest zwykłym prostakiem, któremu sodówa uderzyła do głowy.
Pozdrawiam

ObiWanKenobi444

nie ma sprawy,po porstu jak czytam jego wypowiedzi to az dziw bierze ze sa one na powaznie.
pozdro.

ocenił(a) film na 4
MaciejasPL

buahahahahahahaha
masz jeszcze jakieś ciekawe dowcipy o swojej osobie? :D
chetnie sie posmiejemy, smialo pisz!
hahahahha BORZEEEEEEEEEEEEE co za pajac! :D
hahahhaha

ocenił(a) film na 4
MaciejasPL

hmm, faktycznie uzywanie alta uchroni cie od popelniania bledow (przynajmniej tak ci sie wydaje, bo zwracasz uwage na podkreslenia), niestety nie zawsze tak jest
BORZE :D

pavel13

Ale masz ubaw co? Ojejej...boki zrywać! Matko co za poziom, co za elokwencja no i ta wiedza... erudyta z każdej dziedziny, szczególnie robienia pospolitego bałaganu w internecie. Rock79 nie wytrzymał, nerwy mu puściły, teraz robi bałagan. Pokazał cały swój "poziom", pokazał na co go stać. Jacy są skrajnie prawicowi chłopcy każdy widzi, zabraknie argumentów to robią tzw chlew.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

jeszcze go bronisz??
hahahahahaha
O MÓJ BORZEEEEEEEEEEEEE (taki, gdzie drzewa rosna)
buahahahhahahha

pavel13

Kogo bronię? Przecież piszę do ciebie i o tobie, nic więcej.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

heh, no jesli koles, ktory napisał Boże przez RZ tlumaczac sie tym, ze jest ateista i chodzi mu o bór, gdzie drzewa rosna, a nastepnie jeszcze probuje nam wszystkim wmowic, ze zrobil to "swiadomie" i dalej w kolejnych postach pisze ten sam wyraz blednie (BORZE) wg. ciebie jest OK, no to chyba musisz sie powaznie zastanowic :)

użytkownik usunięty
pavel13

Człowieczku, mi się wydaje, że człowiek niewierzący nie będzie zwracał się do Boga czyli ,,O Boże'', a specjalnie, ponieważ MaciejasPL jest ateistą napisał ,,O Borze'', co właśnie świadczy, że on nie przejmuje się ,,masą'' ludzi, która wierzy w Boga, a nie w Bór. Rozumiesz?

ocenił(a) film na 4

buahahahahahahahaha
naprawde jestes taka glupia?

użytkownik usunięty
pavel13

Dobra cwaniaku, chcesz naprawdę sprawdzić kto jest mądrzejszy? I to twoje buhaha, już nie jest komediowe idioto. Masz 13 lat, dzieciaczku?

ocenił(a) film na 4

heh,
po pierwsze moj nick nie ma nic wspolnego z wiekiem,
po drugie, to nawet gdyby mial, to konto zalozone w roku 2011, wiec nie mialbym juz 13 lat,
pomysl troche :)

użytkownik usunięty
pavel13

Przepraszam, ale nie wchodziłam na twoje konto. W takim razie boję się spytać, ile masz lat, bo mogłoby to niektórych zszokować. Jak widzisz, wszyscy się już chyba znudzili tą świetną dyskusją, więc lepiej ją zakończyć, chyba że masz coś ciekawego do powiedzenia na temat filmy ;D.

ocenił(a) film na 4

hmm, nie weszlas na moje konto, ale po nicku, w ktorym jest liczba 13 stwierdzasz, ze mam 13 lat :O

użytkownik usunięty
pavel13

Ojeju, widzę, że kochasz wałkować jeden temat. Wiesz, myślałam jak tu ci dopiec, więc patrzę na twój kochany nick i piszę, że może masz 13 lat, a chodziło mi ogólnie, że jesteś młodym chłopaczkiem, teraz stwierdzam, że może urodziłeś się w latach '80.

ocenił(a) film na 4

śmierć żyjącym!

A ja na ile lat wyglądam? Chyba masz mnie za wampira...

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Raczej za Jedai. Myślę, że masz jakoś po 20 a nie więcej niż 30.

Uff, a już sądziłem, że myślisz, że mam 444 lata:) A taki wiek to osiągają głównie wampiry, chociaż czasami żałuję, że nim nie jestem, bo mógłbym dzięki temu wiele dziewczyn, teraz wszystko co związane z wampirami je kręci:)Co do wieku to dobrze zgadłaś, mieszczę się w tym przedziale wiekowym:)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
ObiWanKenobi444

na 2 i pół miesiąca :)

ocenił(a) film na 4
pavel13

nie no żartowałem, na pewno masz 444 lata!
czekaj czekaj, tu jest podstęp, konto założone w 2010, więc musisz mieć 446 lat!

pavel13

o matko huto... jakiś ty mądry i umiesz liczyć, no ŁAŁ!

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

heh, no w przeciwienstwie do tych, ktorzy twierdza, ze mam 13 lat :)

pavel13

Pytam jeszcze raz, prościej bo może nie zrozumiałeś, kogo bronię i kiedy? Zakochałeś się w tym facecie o "boru" bo masz na jego punkcie obsesje.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

"boru" heh, ciekawa odmiana, zapewne chodzilo ci o borze :)
"Pytam jeszcze raz, prościej bo może nie zrozumiałeś, kogo bronię i kiedy?"
tych, z ktorymi prowadze (a raczej prowadzilem) "dyskusje"

pavel13

od boru to zła odmiana? No ciekawe... maminsynku, mamusia opłaciła abonament w tp, żeby synek w necie siedział, ale na wywiadówki nie chodzi a to błąd jak widać.
"tych, z ktorymi prowadze (a raczej prowadzilem) "dyskusje" ale to samo można napisać o tobie.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

to teraz wskaz mi prosze fragment, gdzie napisales "od boru" :)
bo ja jednak widze co innego:
"Zakochałeś się w tym facecie o "boru""

pavel13

nie wiesz co to znaczy, gdy piszę "ten od boru" czyli człowiek często piszący o borze?

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

heh, ale z cb idiota, sam nie wiesz co napisales, wskaz mi w swojej wypowiedzi:
"Zakochałeś się w tym facecie o "boru"" wyraz OD

pavel13

no cóż, zapomniałam że bez jednej litery imbecyl nie domyśli się o co chodzi, zwoje by się przegrzały.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

spokojnie dziewczynko, nie posikaj się :*

pavel13

czy masz do czynienia z dziewczynkami pedofilu? Nie wiesz co w języku angielskim znaczy "Lady"? Bo przed ten zwracałeś się do mnie w rodzaju męskim, skąd ta zmiana intelektualna patologio? Podstawy angielskiego zna nawet imbecyl z downem... no ale, zawsze jest ktoś głupszy np Ty.

ocenił(a) film na 4
Lady_Konsternacja

dobrze dziewczynko :)
ps. twój nick nie czyni z ciebie damy, nadal pozostaniesz małą dziewczynką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones