PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 686
ocen
7,2 10 1 140686
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

"Cały film jest podwójną wkrętką!!!!! Konsultat powiedzial ze wszyscy znajomi Toma Cruisa nie żyją i od połowy jego życie to fikcja-sen. Jednak czytałem recenzję archiwalnego wywiadu z Cameronem Crowe, że tak naprawde wszystko od wypadku na moście jest snem!! Bo jak Tom zeskoczył z budynku to SOPHIA (penelope) mówi OPEN YOUR EYES!! A przeciez miała podobno juz dawno nie życ!! Cały film jest podwójną wkrętką ;) Okazuje się, że wkrętka jest jeszcze większą wkrętką. Nie było żadnej agrencji, samobójstw itp.... Tom leżał w szpitalu po wypadku w śpiączce i majaczył - wywiad z australijskiego magazynu western z rezyserem".

Także odsapnąłem :D

ocenił(a) film na 7
juniorsky

Racja, choć tego się można było domyślić, że był w śpiączce od momentu wypadku, bo:
- historyjka z hibernacją i "lucid dream" jest za bardzo si-fi
- na końcu po tym jak spada i ma retrospekcję swojego życia mamy jasny ekran, otwierające się oko i Sophie mówiącą "David, open your eyes". Czyli, że się na końcu obudził z tej śpiączki.

ocenił(a) film na 9
Zuschauer

Tylko dlaczego nie jest pokiereszowany, skoro wybudził się ze śpiączki tuż po wypadku?

ocenił(a) film na 10
smartkowy

żal, ze śpiączki sie wybudził po skoczeniu z wieżowca wiec nie wiemy czy był pokiereszowany czy nie, chociaz ja i tak inaczej interpretuje ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones