PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374634}

W Dolinie Elah

In the Valley of Elah
7,1 22 452
oceny
7,1 10 1 22452
7,7 6
ocen krytyków
W Dolinie Elah
powrót do forum filmu W Dolinie Elah

Ogólnie film jak dla mnie bardzo nudny. Żałuje że nie przeczytałem na FW że jest to dramat, ponieważ czytając samą recenzje byłem pewien że włączam sobie thriller! I tu niestety pies pogrzebany! Jak dla mnie film rozczarowywujący. Powodem dla którego wydawało by się zasiąść i nie usnąć jest obsada : Theron , Sarandon i Lee Jones. Niestety i oni mnie zawiedli! Film napewno spodoba się miłośnikom zeszłorocznego zwycięzcy na gali oskarów a mianowicie : To nie jest kraj dla starych ludzi. Oba filmy były jak dla mnie wyczerpująco nudne i szkoda poświęconego na nie czasu! 4/10 poniżej oczekiwań!

Adash

Dla mnie 5/10. Film ciągnął się straaasznie długo - w połowie miałem już dość. Na plus gra Tommy Lee Jones'a i muzyka. Film raczej nie zapada w pamięć i nie zmusza do jakiś głębszych refleksji, czego po dobrym dramacie można się spodziewać.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
czaruuss

Tommy Lee Jones i ta kobitka dobrze zagrali, muzyka przyzwoita, ale film dosc nudny i bez glebszych refleksji, przewidywalny. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones