PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374634}

W Dolinie Elah

In the Valley of Elah
7,1 22 452
oceny
7,1 10 1 22452
7,7 6
ocen krytyków
W Dolinie Elah
powrót do forum filmu W Dolinie Elah
GhostFace

A ja powiem, że oprócz Jonesa nominacje zgarnie Theron, która znowu przemieniła się w brzydulę (Akademia to uwielbia) no i pewnie Haggis za reżyserię i scenariusz.

Thommy

Moim zdaniem ciężko jest raczej po takim trailerze stwierdzić, kto ma szanse na jakiekolwiek nominacje. Mimo to mam jednak duże oczekiwania wobec tego filmu i mam nadzieje że będzie naprawdę dobry, ze świetnymi kreacjami aktorskimi.
A co do Szarlotki Theron, to ja chyba ślepy musze być, bo cięzko mi było się dopatrzyć, w którym momencie tego trailera przemieniła się ona w brzydulę ;))

Biaxident

Nooo, jak sobie porównasz jej wygląd z tym, co prezentuje w reklamach szamponów to zobaczysz różnicę w jej wyglądzie. Chyba, że lubisz brzydsze;)

Thommy

Heh, no pewno że nie wygląda tak jak w reklamach albo na jakichś galach oskarowych czy innych okładkach czasopism, ale to nie znaczy że zrobiła z siebie brzydulę:) Do Monstera też raczej nie podobna:) Po prostu wygląda zupełnie zwyczajnie.
Myślę zresztą, że co drugiej aktorce w swoich filmach daleko do ich wizerunku z reklam...

użytkownik usunięty
Thommy

tommy tak wyglada NORMALNA kobieta (w tym przypadku dość ładna) bez 10h godzin przygotowan do oskarowej gali, poprawek komputerowych w reklamie etc.

Thommy czy ty jestes slepy? jak mozna powiedziec o niej 'brzydula', przeciez ladniejszej niema na calym swiecie

zwol

''Thommy czy ty jestes slepy? jak mozna powiedziec o niej 'brzydula', przeciez ladniejszej niema na calym swiecie''

Opinia twoja jest mocno subiektywna, ale ja mam inna. Wg mnie Charlize jest bardzo ladna, zarowno w niektorych filmach jak i na fotkach z sesji, lecz to wszystko zasluga makijazu i calego tego sztucznego bajeru. W rzeczywistosci, gdyby wyszla na ulice bez makijazu, pewno malo kto z Was by sie za nia obejrzal - w tym i ja. Nie zaprzeczam jednakze w zadnym razie, ze jest dobra a nawet swietna aktorka. Sam mam ja w ulubionych, mimo to znalazloby sie co najmniej pare tuzinow naturalnie ladniejszych od niej kobiet w roznym wieku. Trzeba tylko patrzec umiec:P

Thommy

nie masz racji...

w jej przypadku akurat makijaz to tylko dodatek, spojrz na proporcje jej twarzy, profil, oczy, idealna symetrie

czy widziales kiedkolwiek na ulicy dziewczyne z taka twarza? na milion procen nie, a jesli ci sie wydaje ze tak, to jestes w bledzie

zwol

Ja z jednej strony zgadzam się ze Zwoltysh'em, bo również uważam, że Charlize jest naturalnie piękna, z makijażem czy bez.
Z drugiej strony racje ma też Thommy, bo to czy się komuś ktoś podoba czy nie jest jego zupełnie subiektywną sprawą i przekonywanie kogoś że ktoś jest brzydki czy ładny jest całkowicie daremne.
Z jeszcze innej strony uważam jednak, że gdyby co druga piękność hollywoodu wyszła na ulice bez makijażu i tego "sztucznego bajeru" to nikt by się za nią nie obejrzał.

Biaxident

nie chodzi to o subiektywne oceny, czy ktos sie komus podoba czy nie, sa pewne standardy, dotyczace wszystkiego, rowniez fizjonomii czlowieka. Charlize Theron jest pod tym wzgledem nadzwyczajna, gusta i gusciki niemaja tutaj nic do rzeczy

Biaxident

I to wlasnie mialem na mysli. Powtarzam, ze bardzo ladna jest Charlize kiedy ma na sobie starannie dobrany makijaz a i figure ma zgrabna calkiem. Ale chcialbym zobaczyc ja bez tego calego bajeru upiekszajacego i przekonac sie czy bez niego tez jest taka atrakcyjna. I wlasnie to jest kwestia gustow i guscikow, czemu zaprzeczal zakochany chyba w Theron zwoltysh;)

Thommy

Z przemianą w "brzydulę" faktycznie przesadziłeś - z zwiastunie nie wygląda jakby szykowała się na galę Oscarową, ale po prostu wygląda na zwyczajną i wciąż ładną kobietę. Co do zdjęć i reklam perfum itd. to wiadomo, że robią tam z przeciętnych kobiet boginie, ale to w większości zasługa supermakijaży i mistrzów photoshopa, ale do tego to nie ma co porównywać, bo nikt tak w rzeczywistości nie wygląda(pamiętam jak kiedyś po internecie krążyło porównanie zdjęcia Agaty Mróz z sesji z CKM do fotki zrobionej na boisku - po prostu dwie różne kobiety;) tutaj jak ktos nie widział: http://sport.interia.pl/wiadomosc_dnia/news/agata-mroz-rozebrana-siatkarka,68449 3 . Co do samej Charlize to bez makijażu na pewno wygląda dużo gorzej(jak 90% aktorek-modelek z Hollywoodu),
ale życzę szczęścia w zaklepaniu sobie "chociaż takiej brzyduli":)

GhostFace

aleś wykrakał z tą nominacją
Jones nie był faworytem ale jednak dostał:)

ocenił(a) film na 6
michalb1984

tu wyszła po prostu moja niesamowita wprost zdolnosc przewidywania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones