PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521206}

W ciemność. Star Trek

Star Trek Into Darkness
7,1 84 887
ocen
7,1 10 1 84887
6,1 15
ocen krytyków
W ciemność. Star Trek
powrót do forum filmu W ciemność. Star Trek

Angielski aktor jest znany głównie z roli Sherlock Holmesa, ale po tej roli to się zdecydowanie
zmieniło. W tym filmie pokazał na co go stać i przekonał mnie, że jest wszechstronnym aktorem.
Było mi bardzo miło, gdy obejrzałam Star Treka. Jego Khan był po prostu rewelacyjny i bardzo
przystojny.
Wielkie gratulacje!

ocenił(a) film na 8
Laurel7MjR

Właśnie! Nawet nie dało się go nienawidzić. Szczerze obejrzałam ten film tylko dla niego, ale się nie zawiodłam. Ogólnie czasami nie mogłam oderwać od niego wzroku i zamiast kibicować Kirkowi, kibicowałam mu.

ocenił(a) film na 7
Ola1221M

Ja przez cały film kibicowałam Khana. Dość, że fajnie został zagrany, to jeszcze dlatego ,że bardzo mnie wkurzał Kirk, przez to jaki aktor się w niego wciela.

ocenił(a) film na 4
Laurel7MjR

Ja też oglądałam tylko dla Niego. Mrrrr....;-)

ocenił(a) film na 8
merusek

Również oglądałam dla Benedicta, no i jak zwykle mnie nie zawiódł. :D Zupełnie inna odsłona, niż widziałam dotychczas. Wiem, że taka rola aktora, żeby wcielać się w postać, ale on robi to w tak niesamowicie prawdziwy sposób, że trudno oderwać od niego wzrok. Przez to, że Kirk wydał mi się zbyt delikatny do roli kapitana (choć zrealizował to dość przyzwoicie) cały czas kibicowałam Khanowi. Lubię czarne charaktery. :>

ocenił(a) film na 8
Laurel7MjR

Mam pytanko: Gdzie oglądałyście ten film? W kinie czy na jakiejś stronie? Bo strasznie chcę go zobaczyć, z nie mogę znaleźć.

MGAR_Fan

na cda jest bardzo dobra wersja :)

ocenił(a) film na 8
start_thinking

Straszliwie Ci dziękuję!!! :D

MGAR_Fan

Do usług : )

Laurel7MjR

Zgadzam się. Aktor pokazał tutaj na co go stać.

ocenił(a) film na 6
Melodii91

Ja też tak myślę.

rockowa_Scarlett

Panie nie wiem czym się tak podniecacie.

ocenił(a) film na 1
Laurel7MjR

Racja, trzeba naprawdę mieć talent by będąc drobnym, białym Brytyjczykiem zagrać potężnego i ciemnoskórego hinduskiego maczo. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones